Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas MPT 03

Rozměry
Šířka
14.5
Profil
-
Průměr
R20
TL 12PR MPT

Pneu má výbornou stabilitu díky zesílené bočnici. Víceúčelové diagonální pneumatiky MPT-03 určené pro komunální, silniční a speciální vozidla včetně zemědělských. Univerzální dezén pneu pro silniční a mimosilniční aplikaci s dobrým...
Více informací

-31%
MPT 03
13 779 Kč 9 544 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-31%

Pneu má výbornou stabilitu díky zesílené bočnici. Víceúčelové diagonální pneumatiky MPT-03 určené pro komunální, silniční a speciální vozidla včetně zemědělských. Univerzální dezén pneu pro silniční a mimosilniční aplikaci s dobrým záběrem. Pneumatika Mitas MPT-03 jsou pneu s velmi dlouhou životností a odolností proti průrazu. Dezén pneumatiky Mitas MPT-03 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Dezén pneu je navržený tak, aby měl dlouhou životnost. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Pneumatika Mitas MPT-03 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Konstrukce pneumatiky Mitas MPT-03 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Vyspělá konstrukce pneumatiky zaručuje vynikající jízdní komfort.. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas MPT-03 dobrou stabilitu a dobrý záběr. Pneumatika Mitas MPT-03 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru