Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Tractor IND

Mitas TR-09

Rozměry
Šířka
400
Profil
75
Průměr
-20
150/138/A8
TL, 14PR

Pneumatika Mitas TR-09 má trakční dezén vhodný pro přední kola traktorbagrů a kolových nakladačů. Vyspělá konstrukce pneumatiky zaručuje jízdní komfort. Pneumatika Mitas TR-09 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu...
Více informací

-25%
TR-09
12 710 Kč 9 590 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-25%

Pneumatika Mitas TR-09 má trakční dezén vhodný pro přední kola traktorbagrů a kolových nakladačů. Vyspělá konstrukce pneumatiky zaručuje jízdní komfort. Pneumatika Mitas TR-09 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Konstrukce pneumatiky Mitas TR-09 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Pneumatika Mitas TR-09 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Dezén pneu je navržený tak, aby měl dlouhou životnost. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas TR-09 dobrou stabilitu a dobrý záběr. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Dezén pneumatiky Mitas TR-09 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Pneumatika Mitas TR-09 jsou pneu s velmi dlouhou životností a odolností proti průrazu.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru