Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Záběrová (poháněná)

Mitas TS 07

Rozměry
Šířka
690
Profil
180
Průměr
R15
TT 4PR Traktor

Pneu Mitas TS 07 má dezén vyvinutý zejména pro secí stroje nebo také použitelné pro poháněná kola. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Konstrukce...
Více informací

-18%
TS 07

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-18%

Pneu Mitas TS 07 má dezén vyvinutý zejména pro secí stroje nebo také použitelné pro poháněná kola. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Konstrukce pneumatiky Mitas TS 07 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Dezén pneu je navržený tak, aby měl dlouhou životnost. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas TS 07 dobrou stabilitu a dobrý záběr. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Pneumatika Mitas TS 07 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Dezén pneumatiky Mitas TS 07 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Pneumatika Mitas TS 07 jsou pneu s velmi dlouhou životností a odolností proti průrazu. Pneumatika Mitas TS 07 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru