Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Smykem řízené nakladače

Trelleborg EMR 1025

Rozměry
Šířka
17.5
Průměr
R25
153/176A8/A2
TL

Zimní pneumatiky Trelleborg EMR 1025 dodávají navíc pohodlí a bezpečnost při použití s radlicemi. Řada pneumatik Trelleborg EMR 1025 od společnosti Trelleborg je navržena s důrazem na zvýšení produktivity v...
Více informací

-33%
EMR 1025
48 417 Kč 32 220 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-33%

Zimní pneumatiky Trelleborg EMR 1025 dodávají navíc pohodlí a bezpečnost při použití s radlicemi. Řada pneumatik Trelleborg EMR 1025 od společnosti Trelleborg je navržena s důrazem na zvýšení produktivity v nejdůležitějších stavebních aplikacích. Pneu zajišťuje vynikající ochranu proti poškození i životnost. Skvělé pohodlí při jízdě. Pneumatika Trelleborg EMR 1025 přispívá k udržování nízké spotřeby paliva. Vyztužená kostra pneumatiky Trelleborg EMR 1025. Díky vzorku na dezénu běhounu a modernímu složení poskytuje pneumatika Trelleborg EMR 1025 vyšší přilnavost a tažnou sílu na sněhu a zkracuje brzdnou vzdálenost, takže provozovatelé a stroje mají tu nejlepší možnou ochranu. Radiální celoocelová konstrukce. Pneumatika Trelleborg EMR 1025 nabízí pohodlí a robustnost řady EMR i přilnavost běžné zimní pneumatiky. Dezén běhounu pro více povrchů. Pneumatika Trelleborg EMR 1025 možňuje dobré ovládání a dokonalou přilnavost na písku, kamenech, štěrku nebo zemině.

Společnost Trelleborg nabízí vysoce sofistikovaná řešení, aby vytvořila vyšší přidanou hodnotu pro zákazníka. Nabízí vysoce specializovaná řešení vytvářející přidanou hodnotu pro zákazníky a je partnerem vedoucích výrobců strojů a zařízení. Výrobní závody se nacházejí v Itálii, Lotyšsku, Brazílii, České republice, Srbsku, Slovinsku, Číně, Srí Lance a Spojených státech amerických. Trelleborg Wheel Systems je předním dodavatelem pneumatik a kompletních kol pro zemědělské a lesnické stroje, vysokozdvižné vozíky, stavební stroje, motocykly a další speciální segmenty a ostatní manipulační techniku.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru