Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • EM

Windpower W733

Rozměry
Šířka
750
Profil
65
Průměr
R25
202/190A2/B
TL E3

Pneumatika Windpower W733 je určena pro nákladní vozy speciálně pro kolové nakladače, vykladače a srovnávače. Optimalizovaná směs běhounu. Kombinace příčných a podélných mřížek poskytuje vynikající přilnavost, jízdní komfort a samočištění....
Více informací

W733

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Windpower W733 je určena pro nákladní vozy speciálně pro kolové nakladače, vykladače a srovnávače. Optimalizovaná směs běhounu. Kombinace příčných a podélných mřížek poskytuje vynikající přilnavost, jízdní komfort a samočištění. Extra odolná směs gumy s dlouhou životností. Profil pro výbornou trakci s extra širokou styčnou plochou.

Díky vysoké spolehlivosti a vynikajícímu poměru ceny a výkonu se pneumatiky Windpower v posledních letech stali pro nákladní vozidla atraktivním kvalitním výrobkem zejména pro regionální a příměstské dopravce. Díky své struktuře a vysoce kvalitní gumové směsi jsou mimořádně hospodárné. Kromě nízké kupní ceny má vysokokvalitní kostra i dobré předpoklady pro další snižování nákladů, protože pneumatiky Windpower se dají bez problémů protektorovat.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru