Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • EM

Windpower W741

Rozměry
Šířka
18.00
Profil
-
Průměr
R25
204/185A2/B
TL E4

Pneumatika Windpower W741 je určena pro nákladní vozy speciálně pro použití pro sklápěče a skrejpry v nejrozmanitějších pracovních podmínkách. Speciální směs gumy, která se málo roztahuje vlivem tepla. Pneumatika Windpower...
Více informací

W741

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Windpower W741 je určena pro nákladní vozy speciálně pro použití pro sklápěče a skrejpry v nejrozmanitějších pracovních podmínkách. Speciální směs gumy, která se málo roztahuje vlivem tepla. Pneumatika Windpower W741 poskytuje se svým hlubokým profilem E-4 vynikající odolnost proti opotřebení a zaručuje tak dlouhou životnost.

Díky vysoké spolehlivosti a vynikajícímu poměru ceny a výkonu se pneumatiky Windpower v posledních letech stali pro nákladní vozidla atraktivním kvalitním výrobkem zejména pro regionální a příměstské dopravce. Díky své struktuře a vysoce kvalitní gumové směsi jsou mimořádně hospodárné. Kromě nízké kupní ceny má vysokokvalitní kostra i dobré předpoklady pro další snižování nákladů, protože pneumatiky Windpower se dají bez problémů protektorovat.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru