Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • EM

Windpower W745

Rozměry
Šířka
23.50
Profil
-
Průměr
R25
185B
TL E4

Pneumatika Windpower W745 je určena pro nákladní vozy speciálně pro přepravní použití pro sklápěče a srovnávače. Směs gumy s nízkou mírou možnosti prořezání a nízkou mírou opotřebení s nejlepší samočisticí...
Více informací

W745

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Windpower W745 je určena pro nákladní vozy speciálně pro přepravní použití pro sklápěče a srovnávače. Směs gumy s nízkou mírou možnosti prořezání a nízkou mírou opotřebení s nejlepší samočisticí schopností. Směs gumy odolná vůči teplu. Profil E-4 se silnou trakcí s hloubkou profilu 150% pro dlouhou životnost pneumatiky. Odolná bočnice pro zvýšenou stabilitu.

Díky vysoké spolehlivosti a vynikajícímu poměru ceny a výkonu se pneumatiky Windpower v posledních letech stali pro nákladní vozidla atraktivním kvalitním výrobkem zejména pro regionální a příměstské dopravce. Díky své struktuře a vysoce kvalitní gumové směsi jsou mimořádně hospodárné. Kromě nízké kupní ceny má vysokokvalitní kostra i dobré předpoklady pro další snižování nákladů, protože pneumatiky Windpower se dají bez problémů protektorovat.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru