Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • EM

Windpower W753

Rozměry
Šířka
20.50
Profil
-
Průměr
R25
193A2
TL L5

Pneumatika Windpower W753 je určena pro nákladní vozy speciálně pro použití pro kolové nakladače, srovnávače země (grejdry) a skrejpry (srovnávače). Stabilní bočnice pro zvýšenou stabilitu. Dobré samočisticí vlastnosti. Směs běhounu...
Více informací

W753

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Windpower W753 je určena pro nákladní vozy speciálně pro použití pro kolové nakladače, srovnávače země (grejdry) a skrejpry (srovnávače). Stabilní bočnice pro zvýšenou stabilitu. Dobré samočisticí vlastnosti. Směs běhounu odolná vůči proříznutí a propíchnutí. Extra hluboká pneumatika L-5 s agresivním profilem pro vynikající trakci na náročném podkladě.

Díky vysoké spolehlivosti a vynikajícímu poměru ceny a výkonu se pneumatiky Windpower v posledních letech stali pro nákladní vozidla atraktivním kvalitním výrobkem zejména pro regionální a příměstské dopravce. Díky své struktuře a vysoce kvalitní gumové směsi jsou mimořádně hospodárné. Kromě nízké kupní ceny má vysokokvalitní kostra i dobré předpoklady pro další snižování nákladů, protože pneumatiky Windpower se dají bez problémů protektorovat.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru