Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas AR-01

Rozměry
Šířka
385
Profil
65
Průměr
R22.5
161F
TL Implement

Pneumatika Mitas AR 05 AG TRAILER má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Schváleno pro vysokou rychlost až 80 km / h. Robustní dezén s dobrou...
Více informací

-30%
AR-01

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-30%

Pneumatika Mitas AR 05 AG TRAILER má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Schváleno pro vysokou rychlost až 80 km / h. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Mimořádně hospodárná pneumatika Mitas AR 05 AG TRAILER díky velmi dobrému záběru a směsi velmi odolné proti opotřebení. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Konstrukce pneumatiky Mitas AR 05 AG TRAILER zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Pneumatika Mitas AR 05 AG TRAILER má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku.

Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Snížená spotřeba paliva a prodloužená životnost. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Dezén pneumatiky Mitas AR 05 AG TRAILER má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas AR 05 AG TRAILER dobrou stabilitu a dobrý záběr.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru