Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Michelin Pilot Alpin PA4

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
345
Profil
25
Průměr
R21
101W
FR

Vysoký obsah siliky a funkčních elastomerů pneumatiky Michelin Pilot Alpin PA4 se starjí o vynikající adhezi na každém povrchu. Efektivnější záběr na sněhu a ledu. Velmi krátká brzdná dráha. Pneumatika...
Více informací

Zimní -36%
Pilot Alpin PA4

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -36%

Vysoký obsah siliky a funkčních elastomerů pneumatiky Michelin Pilot Alpin PA4 se starjí o vynikající adhezi na každém povrchu. Efektivnější záběr na sněhu a ledu. Velmi krátká brzdná dráha. Pneumatika je charakteristická masivně prořezaným dezénem s velkým počtem hran a lamel. Výkonnost s maximální bezpečností. Skvělá adheze na mokru. Vysoce výkonné pneumatiky musí být dostatečně tuhé, aby poskytovaly precizní handling a vysokou odolnost vůči opotřebení. Pneumatika je určená pro vysokovýkonná a sportovní vozidla.

Technologie: Výrazně prořezaný dezén, StabiliGrip, Helio Compound 3G, Ridge N Flex. Plus nadstandardně dlouhá životnost a palivová úspornost typická pro všechny pneumatiky MICHELIN. Větší kontrola nad řízením. Větší bezpečnost. Větší mobilita. Díky tomu je perfektně stabilní i v tom největším lijáku. Vysoký kilometrový průběh. Precizní odezva na řízení. Na mokré vozovce zkracuje brzdnou dráhu o 3 m, na zasněžené vozovce o 4 metry. Lepší jízdní stabilita ve všech zimních podmínkách. Výhody této pneumatiky spočívají předevsím v těchto vlastnostech: větší bezpečnost, větší mobilita, větší kontrola nad řízením. Dominantním znamením tohoto dezénu jsou čtyři podélné drážky, které spolehlivě odvádí vodu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru