Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Vraník HPL4 Green Diamond-protektor

Rozměry
Šířka
205
Profil
60
Průměr
R16
92H

Protektorovaná pneumatika Vraník HPL4 od českého výrobce vychází z dezénu Nokian. Oproti pneu Vraník HPL Green Diamond má HPL4 inovovaný vějířovitý profil. Bohaté lamelování a hrubý vějířovitý dezén zajišťují vynikající...
Více informací

Zimní
HPL4 Green Diamond-protektor

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní

Protektorovaná pneumatika Vraník HPL4 od českého výrobce vychází z dezénu Nokian. Oproti pneu Vraník HPL Green Diamond má HPL4 inovovaný vějířovitý profil. Bohaté lamelování a hrubý vějířovitý dezén zajišťují vynikající záběr pneumatiky na rozbředlém sněhu a zasněžených vozovkách, ale díky nim zvládá pneumatika i led a kluzké povrchy.

Protektory Vraník s technologií Green Diamond se vyznačují vynikajícím záběrem na sněhu a zledovatělých vozovkách a velmi krátkou brzdnou dráhou za težkých zimních podmínek a tichou jízdou na suché vozovce. Díky granulím karbidu křemíku, které jsou rozvrstveny v celé hloubce dezénu se pneumatika rovnoměrně a pomalu opotřebovává.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru