Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená

Vredestein Winterhawk 3

Rozměry
Šířka
215
Profil
60
Průměr
R16
99H

Winterhawk 3 je vhodnou pneumatikou především pro řidiče, kteří ocení poměr cena/výkon a v tuzemsku by tak mohl být alternativou za u nás velice populární modely řady Barum Polaris. Vredestein...
Více informací

Zimní -34%
Winterhawk 3

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -34%

Winterhawk 3 je vhodnou pneumatikou především pro řidiče, kteří ocení poměr cena/výkon a v tuzemsku by tak mohl být alternativou za u nás velice populární modely řady Barum Polaris. Vredestein Winterhawk 3 nabízí velmi dobrý záběr na sněhu, dlouhou životnost. Zimní pneumatika Vredestein Winterhawk 3 sází zejména na záběr a brzdné vlastnosti na kluzkém povrchu. Plusy a mínusy Vredestein Winterhawk 3: Krátká brzdná dráha na ledu - Dobré vlastnosti na suché silnici - Výjimečná na ledu - Nadprůměrná trakce na ledu - Krátká brzdná dráha na sněhu - Horší handling na mokru - Delší brzdná dráha na mokru. Nový model této zimní pneumatiky pro kompaktní a rodinné vozy však na rozdíl od svého předchůdce v testech dohání i pneumatiky prémiových značek.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru