Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-zimní

Fortune FSR 901

Rozměry
Šířka
215
Profil
65
Průměr
R17
99H

Pneumatiky Fortune FSR-901 pro SUV a 4x4 vozy přináší spolehlivé brzdné vlastnosti. Asymetrický vzorek poskytuje vynikající přilnavost, vysokou bezpečnost a výborný handling na mokrém povrchu. Perfektní přilnavost na mokru! Zajišťuje...
Více informací

Zimní
FSR 901
1 816 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní

Pneumatiky Fortune FSR-901 pro SUV a 4x4 vozy přináší spolehlivé brzdné vlastnosti. Asymetrický vzorek poskytuje vynikající přilnavost, vysokou bezpečnost a výborný handling na mokrém povrchu. Perfektní přilnavost na mokru! Zajišťuje optimální vyváženost mezi přilnavostí za mokra a spotřebou paliva. Specifická směs s obsahem siliky dodává skvělý výkon na mokré vozovce a je velmi odolná.

Fortune FSR-901 jsou výkonné zimní pneumatiky. Asymetrický dezén pneumatik Fortune FSR901 poskytuje dobrou ovladatelnost i na zimní vozovce a tím i bezpečnost v provozu. Zimní pneu pro osobní a SUV automobily. Skvělý záběr, bezpečná jízda, výborná manipulace, spolehlivý brzdný výkon. Velké množství lamel nabízí vysokou trakci na sněhu a ledu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru