Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-zimní
    Zesílená

Goodyear Ultra Grip Performance + SUV

Rozměry
Šířka
265
Profil
60
Průměr
R18
114H

Vysoce výkonná pneumatika pro náročné sněhové podmínky. Siliková směs běhounu zachovává dobrou přilnavost i za nízkých teplot. Vynikající výkon na ledu: Pneumatiky UltraGrip Performance mají rozsáhlou kontaktní plochu, která zlepšuje...
Více informací

Zimní -17%
Ultra Grip Performance + SUV

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -17%

Vysoce výkonná pneumatika pro náročné sněhové podmínky. Siliková směs běhounu zachovává dobrou přilnavost i za nízkých teplot. Vynikající výkon na ledu: Pneumatiky UltraGrip Performance mají rozsáhlou kontaktní plochu, která zlepšuje ovladatelnost na ledu. Pneumatika Goodyear Ultra Grip Performance SUV má lepší rovnováhu mezi ovladatelností na suchu a výkonem na sněhu. Pneumatiky Goodyear Ultra Grip Performance SUV jsou zimní pneumatiky s vynikající přilnavostí na sněhu a ledu a krátkou brzdnou dráhou na mokrém i suchém povrchu. Pneumatika Goodyear Ultra Grip Performance SUV má vyšší počet brzdných bloků které poskytují prvotřídní trakci a brzdnou sílu na zasněžených a zledovatělých cestách. Pneumatika určená pro výkonné vozy a SUV. Inteligentně navržený design dezénu pneumatiky Goodyear Ultra Grip Performance SUV navíc výrazně snižuje úroveň hluku. Hydrodynamické drážky zlepšují odolnost vůči aquaplaningu a prokluzu na mokrých cestách a rozbředlém sněhu. Středové žebro funguje jako sněžný pluh, zachytává se za povrchový sníh a poskytuje tak větší záběr. Dezén šetřící palivo: Lehká konstrukce pneumatiky snižuje valivý odpor, spotřebu paliva a emisí CO2. Optimalizovaný tvar samozamykatelných lamel - lepší rovnováha mezi ovladatelností na suchu a výkonem na sněhu. Snížené riziko aquaplaningu: Speciální hydrodynamické drážky běhounu rychle odvádějí vodu z povrchu pneumatiky a pomáhají tak udržet kontrolu za mokra či na sněhové břečce. Zimní pneumatiky Goodyear Ultra Grip Performance SUV jsou určeny pro všechny majitele vozů SUV, kteří hledají bezpečné a spolehlivé obutí. Sebevědomé cestování na zasněžených silnicích. Zlepšená odolnost vůči aquaplaningu a prokluzu na mokrých cestách a rozbředlém sněhu. Výhody zimních pneumatik Goodyear Ultra Grip Performance SUV: Vysoká přilnavost, Nízký valivý odpor, Vyšší kilometrový nájezd. Zimní pneumatiky Goodyear Ultra Grip Performance SUV jsou obohaceny systémem samozamykacích lamel, které výrazně zlepšují ovladatelnost pneumatiky a kladně působí na ovladatelnost, obutí tak okamžitě reaguje, a vy nemusíte mít obavy z jízdy na mokré vozovce, sněhu či ledu. Vylepšené brzdění a trakce na zasněžených a zledovatělých cestách. Pneumatika Goodyear Ultra Grip Performance SUV poskytuje vynikající přilnavost a brzdění na zledovatělém sněhu díky využití tří různých typů lamel. Indikátor opotřebení dovoluje řidiči výměnu pneumatiky ve správných intervalech.

Do koncernu Goodyear patří také značky pneu Dunlop, Sava, Fulda a Debica. Kvalita, na kterou se můžete spolehnout: pneumatiky společnosti Goodyear byly za posledních 5 let testovány nezávislými evropskými časopisy se zaměřením na pneumatiky, a ty dosáhly skvělých výsledků. Má nyní zastoupení na šesti kontinentech s ročními tržbami více než 15 miliard dolarů. Letní, zimní i celoroční osobní a užitkové pneumatiky Goodyear jsou nejen inovativní, ale také skvěle hodnoceny odborníky. Goodyear je platinovým partnerem FC Bayern Mnichov. Již v roce 1926 se stal GoodYear největší gumárenskou společností na světě. Značka v minulosti vyráběla také pneumatiky pro různé závodní vozy. Značkové Pneu Goodyear pro nejvyšší bezpečnostní standardy na cestách. Goodyear je největším výrobcem pneumatik na světě, má zastoupení na šesti kontinentech. Společnost Goodyear Tire & Rubber Company vznikla již v roce 1898. Frank Seiberling pojmenoval společnost po Charlesu Goodyearovi, který vynalezl proces vulkanizace. Kromě pneumatik značky Goodyear vyrábí také několik dalších renomovaných značek, včetně pneumatik Dunlop, Fulda, Sava a Debica. Goodyear, světový výrobce prémiových pneumatik a FC Bayern Mnichov a nejúspěšnější tým německé Bundesligy, od roku 2016 vstoupili do platinového partnerství.

Nový EU štítek

EU
Goodyear
265/60 R18 114H
B
C
73 dB

Nové nařízení EU zavádí požadavky na označování pneumatik týkající se zobrazení informací o spotřebě paliva (valivém odporu), přilnavosti za mokra a vnějším hluku z pneumatik. Cílem je zvýšit bezpečnost a účinnost silniční dopravy propagováním palivově úsporných a bezpečných pneumatik s nízkou hladinou hluku. Na štítku obecně platí, že třída A je nejlepší, třída E je nejhorší.

Spotřeba paliva spojená s valivým odporem pneumatiky

Valivý odpor je síla působící proti směru jízdy při točení pneumatiky. Vzhledem k tomu, že pneumatiky přispívají z 20% k celkové spotřebě paliva u osobních aut a až z 35% u nákladních, je důležité dosáhnout nízkých hodnot valivého odporu.

Bezpečnost související s přilnavostí za mokra

Přilnavost za mokra je jedna z nejdůležitějších bezpečnostních vlastností pneumatiky. Skvělá přilnavost za mokra znamená kratší brzdnou dráhu při jízdě v deštivém počasí.

Vnější hluk (v decibelech)

Hluk způsobený dopravou je důležitý v otázce ochrany životního prostředí a závisí na několika faktorech, jakými například jsou: intenzita dopravy, typ vozidla, styl jízdy a vzájemné působení pneumatiky a vozovky. Hodnota uvedená na etiketě není interní hodnota, kterou řidič bude vnímat při jízdě, ale externí hodnota, která přispívá k akustickému znečištění.

  • Sytě vysvícené písmeno A - nejnižší třída hlučnosti (nejtišší pneu).
  • Sytě vysvícené písmeno B - střední třída hlučnosti (hlučnější pneu).
  • Sytě vysvícené písmeno C - nejvyšší třída hlučnosti (velmi hlučná pneu).

Přilnavost na sněhu

Tento symbol je uváděn převážně na zimních či celoročních pneumatikách. Pneumatiky s tímto symbolem na štítku mají velmi dobrou přilnavost na sněhu. Uspějí i v náročných zimních podmínkách.

Přilnavost na ledu

Tento symbol je uváděn převážně na zimních či celoročních pneumatikách. Pneumatiky s tímto symbolem na štítku mají velmi dobrou přilnavost na zledovatělých plochách či vozovkách. Uspějí i v náročných zimních podmínkách.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru