Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Super kvalita/výkon

Sailun Ice Blazer WST1

Rozměry
Šířka
175
Profil
65
Průměr
R14
90/88Q
C

Pneumatika Sailun Ice Blazer WST1 je oblíbena mezi českými motoristy především pro svou nízkou cenu a nehlučnost. Využijte až o 30% více výkonu s hlubokým vzorkem Ice Blazer WST1. Směrový...
Více informací

Zimní
Ice Blazer WST1
1 304 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní

Pneumatika Sailun Ice Blazer WST1 je oblíbena mezi českými motoristy především pro svou nízkou cenu a nehlučnost. Využijte až o 30% více výkonu s hlubokým vzorkem Ice Blazer WST1. Směrový dezén s dlouhými obvodovými drážkami precizně odvádí vodu i rozbředlý sníh čímž zvyšuje ochranu proti aquaplaningu. Pneu SAILUN ICE BLAZER WST1 je koncipována především pro náročnější zimní podmínky i z toho důvodu je připravena pro snadné ohrotování. Ice Blazer WST1 je zimní pneumatika speciálně navržena pro horské oblasti a určena řidičům, kteří vyžadují maximální záběr i v nejnáročnějších podmínkách.

Zimní pneu s novou generací křemičité směsi pro snížení valivého odporu a hlučnosti. Pevné bloky dezénu zlepšují směrovou stabilitu. Pneu dobře odvádí vodu zpod stopy pneu při jízdě na mokré vozovce a účinně tak předchází riziku vzniku aquaplaningu. Vícesměrové lamely spolu s agresivně směrovým dezénem poskytují maximální záběr na sněhu a ledu. Speciální dezénová směs, která je navržena pro velmi drsné zimní podmínky udržuje vynikající přilnavost i v nejnižších teplotách. Pevné bloky dezénu zlepšují směrovou stabilitu. Speciální dezénová směs udržuje vynikající přilnavost i v nejnižších teplotách. Směrový dezén precizně odvádí vodu i rozbředlý sníh čímž zvyšuje ochranu proti aquaplaningu.

Zelené technologie: Rozsáhlé použití Ekologicky šetrných materiálů, které splňují evropské požadavky nařízení REACH Dezén s hlouhbou 10-11 mm je až o 30% hlubší než u běžných pneumatik. Sailun Tire Group patří mezi 15 největších výrobců pneumatik na světě.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru