Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry
Bohužel nebyly nalezeny žádné položky
Zkuste to jinak, nebo se obraťte na našeho specialistu. Kontakty naleznete ZDE

Pneumatiky Dayton

Dayton je japonská společnost vyrábějící pneumatiky s neuvěřitelně dlouhou životností, díky které můžete ušetřit nemalé peníze a zároveň jezdit bezpečně. Ačkoli se jedná o japonskou značku, výroba pneumatik Dayton probíhá v Evropě, odkud se pak dále pneumatiky distribuují.

Díky skvělým jízdním vlastnostem si pneumatiky Dayton budete skutečně pochvalovat. V naší nabídce naleznete ty nejlepší kousky, které pneumatikářská společnost Dayton vyrobila. Vybrat si můžete ze skutečně širokého sortimentu kvalitních pneumatik, které vás rozhodně překvapí svou dlouhou životností.

Vybrat si tak můžete z množství velice kvalitních pneumatik Dayton, které můžete na svého mazlíčka nazout již brzy – máme-li vybrané pneu skladem, expedujeme ho do 24 hodin.

 

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru