Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry
Bohužel nebyly nalezeny žádné položky
Zkuste to jinak, nebo se obraťte na našeho specialistu. Kontakty naleznete ZDE

Pneumatiky Firestone

Základ pro výrobu pneumatik Firestone byl položen roku 1900 v americkém Ohiu. Právě v tomto státě firma Firestone vznikla. Záhy se tato značka stala průkopníkem v sériové výrobě pneumatik, čehož si všiml také Henry Ford. Právě díky dohodě se samotným Fordem Firestone začal dodávat pneumatiky pro všechny nové modely této značky.

Své kvality dokazovala společnost také v rámci závodu Indianapolis 500. V roce 1932 se Firestone vrhl na výrobu užitkových pneumatik pro traktory a jiné stroje. V roce 1955 se dokonce tato společnost stává největším výrobce pryže na světě. O něco málo později, v roce 1968, vítězí Graham Hill v závodě formule 1 právě na pneumatikách od Firestone. Od roku 2013 je Firestone také dodavatelem pneumatik pro americkou sérii IndyCar Series.

Vyzkoušejte si i vy kvalitu pneumatik Firestone za ty nejlepší ceny. Pokud máme vámi vybrané pneumatiky skladem, můžete se na nových pneumatikách prohánět do 24 hodin!

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru