Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

6 horkých moto novinek ze stáje Continental

Německá kvalita moto obutí Continental už roky obsazuje přední místa v testech pneumatik. I letos přichází tato značka s řadou vynikajících novinek pro všechny typy motocyklů. Zajímá vás, které gumy by mohl obout právě ten váš? V následujícím článku vám představíme 6 nových pneu ze stáje Continental se špičkovými parametry.

Motocyklové pneumatiky Continental_novinky

Tradiční výrobce Continental představuje nové pneumatiky špičkové německé kvality pro všechny typy motocyklů.

ContiRaceAttack 2 – stabilní i v zatáčkách

Pneumatika Continental ContiRaceAttack 2 s homologací DOT a okruhovým dezénem osloví každého amatérského závodníka. Díky směsi BlackChili Race se pneumatika rychle zahřeje a poskytne stabilní záběr. Technologie GripLimitFeedback zaručuje vyšší stabilitu při brzdění v zatáčkách a konstantní grip.

ContiRace Attack

Pneumatika ContiRaceAttack 2 zajišťuje díky speciální technologii vyšší stabilitu při jízdě.

Gumy ContiRaceAttack 2 byly testovány s nižším tlakem pro použití na závodních okruzích a nabízejí se ve variantě s měkkou i středně tuhou směsí. Při použití na závodním okruhu doporučujeme ohřívače pneumatik.

Pro nejrychlejší hypersporty je tu ContiRaceAttack 2 Street

Proháníte svou silnou mašinu po závodních okruzích i po silnici? Continental ContiRaceAttack 2 Street je pneumatika pro vás! Směs BlackChili Hypersport zaručuje vynikající přilnavost k vozovce a díky speciální konstrukci pneu si můžete vychutnat maximální předvídatelnost při jízdě na limitu. ContiRaceAttack 2 Street má minimální negativní dezén a absence drážek na bocích drží pneumatiku vzorně přilepenou k asfaltu i při velkých náklonech.

Moto pneumatiky Continental ContiRaceAttack 2 Street

Moto pneumatiky Continental ContiRaceAttack 2 Street svou speciální konstrukcí zaručují maximální předvídatelnost při jízdě na limitu.

Německý borec ContiRoad pro náročné

Nejvyšší standardy značky Continental ztělesňuje i další z řady těchto německých pneumatik. Continental ContiRoad byla, stejně jako ostatní novinky, vyvinutá konstrukčním týmem z výrobního závodu v Korbachu, který v testech sbírá jedno prvenství  za druhým a hravě uspokojuje i ty nejnáročnější jezdce. Nová technologie s využitím siliky zajišťuje spolehlivé mikro propojení gumy s vozovkou.

Continental ContiRoad vám zajistí komfort při dlouhých vyjížďkách, ale zároveň má geny vítěze, proto se na nich nebojte motorku provětrat i ve vyšší rychlosti. Když k tomu přičtete vysoký kilometrový nájezd, dostáváte ideální silniční pneu.

Moto pneumatiky Continental ContiRoad

Moto pneumatiky Continental ContiRoad mají geny vítěze, proto se na nich nebojte motorku provětrat i ve vyšší rychlosti.

Váš superbike touží po ContiSportAttack 4

Díky rychlému zahřátí si budete s pneu ContiSportAttack 4 už od prvních kilometrů užívat maximálního pocitu jistoty. Nejnovější technologie RainGrip, která značce Continental vyhrává testy pneumatik, zaručuje maximální držení obutí za mokra. Dokonalá stabilita v zatáčkách, to jsou vlastnosti, které oceníte zvlášť při extrémních náklonech. A pokud občas pro potěšení zabloudíte na závodní okruh, můžete si být jistí, že ContiSportAttack 4 vynikne i při rychlé agilní jízdě.

ContiSportAttack 4

Pneumatiky ContiSportAttack 4 zajišťují dokonalou stabilitu v zatáčkách.

Lehké motocykly obouvají ContiStreet

Nová diagonální pneumatika ContiStreet přichází s novou směsí a profilem, které zajišťují vyšší přilnavost na mokré vozovce. Na obutí Continental ContiStreet se můžete spolehnout při svých každodenních cestách, bude vám dobrým partnerem za deště i za slunečného počasí. Vynikající ovládání a spolehlivá odezva jsou samozřejmostí všech pneumatik německé značky Continental.

Moto pneumatiky Continental ContiStreet

Continental ContiStreet jsou pneumatiky pro lehké motocykly, které vás mj. i dík vyšší přilnavosti na mokru podrží při každodenních cestách.

Hlubší vzorek nabízí vyšší kilometrový výkon především u zadní pneu. Gumy ContiStreet zdědily dezén běhounu po prémiové pneumatice ContiRoadAttack 3, která v roce 2017 zvítězila v testu cestovních pneu časopisu Motocykl.

TKC 70 Rocks – ze silnice do terénu za dobrodružstvím

Radiální TKC 70 Rocks je adventure pneumatika s výkonem offroadové. Poprvé v historii lze standardní přední pneumatiku TKC 70 kombinovat s agresivnější offroadovou pneumatikou TKC 70 Rocks na zadním kole. Continental TKC 70 Rocks se díky zdokonalenému rozmístění zubů v dezénu může pochlubit velmi nízkou hlučností. TKC 70, to je lepší trakce v terénu a tradičně vynikající výkon na silnici.

Moto pneumatiky Continental TKC 70 Rocks

Moto pneumatiky Continental TKC 70 Rocks jsou dokonalým kompromisem mezi silničním a offroadovým obutím.


Pokud vás sofistikované vlastnosti gum tohoto tradičního německého výrobce oslovily, podívejte se i do kompletní nabídky moto pneu Continental. Tato značka je tu od roku 1871 a obouvá už několikátou generaci motorkářů.

 

Vybírejte z kompletní nabídky moto pneu Continental

 

Zdroj fotografií: AZ Pneu, Continental

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru