Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Máte obchodního ducha? Hledáme posilu do týmu

Máte příjemné vystupování a umíte jednat s lidmi? Nebo někoho takového znáte? Do našeho týmu v Opavě hledáme obchodnici/obchodníka na plný úvazek s nástupem od 1. 6. na dobu neurčitou.

Potřebujeme někoho, kdo má alespoň maturitu, umí to s Wordem i Excelem, je samostatný a zvládne zvýšený pracovní nápor během přelomu sezón (březen, duben, říjen, listopad). Nabízíme mzdu v rozmezí 20 – 23 tisíc Kč hrubého.

Na oplátku nabízíme zajímavé finanční ohodnocení (mzdu v rozmezí 20 – 23 tisíc Kč hrubého), stabilní pracovní dobu, zázemí mladého pracovního kolektivu a 15 let zkušeností na českém i slovenském trhu.

Pokud pracujete důsledně, samostatně, rychle a zároveň jste zruční obchodníci, je tohle práce přesně pro vás. A jestli se navíc domluvíte anglicky (případně jinou cizí řečí) nebo máte jakékoliv zkušenosti s prací na podobné pozici, budeme rádi.

Neváhejte a pošlete nám životopis i s fotkou na e-mail michaela.tajovska@az-pneu.cz. V týdnu od 27. 5. se vám ozveme a domluvíme se na dalším průběhu výběrového řízení.

businesswoman-with-laptop-1489768918gE8

 

Zdroj: publicdomainpictures.net

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru