Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Obujte spolehlivé šampiony z německé stáje Continental

Každý třetí vůz vyrobený v Evropě odjíždí ze závodu na těchto pneumatikách. Jsou bezpečné, spolehlivé, a řidiči i výrobci aut do nich vkládají důvěru už více než 150 let. Díky nejmodernějším technologiím a inovacím se pyšní dlouhou životností a skvělými jízdními vlastnostmi. Německou značku Continental netřeba víc představovat. Podívejte se na TOP letní pneu s novinkami pro tuto sezónu.

letní pneu continental novinky

Výrobci aut po celém světě si pneumatiky Continental vybírají jako oficiální výbavu.

Continental UltraContact s ultra dlouhou životností

Jednou z novinek pro rok 2022 je pneumatika 7. generace UltraContact s mimořádným kilometrovým nájezdem. Má ho na starosti zbrusu nová směs YellowChilli s přizpůsobenou polymerovou sítí. Díky robustní konstrukci s odolným pláštěm UltraShield se při každodenní jízdě nemusíte obávat poškození.

pneumatiky continental ultracontact

Continental se letos pochlubil novinkou, která nabízí vylepšenou ochranu proti poškození a pohlcuje hluk.

Nervózní nemusíte být, ani když vás na cestě zastihne hustý déšť. Zkosené lamely zkracují brzdnou dráhu na mokru a zvyšují účinnost odvádění vody, takže jste perfektně chráněni před rizikem aquaplaningu. Pokud se detailně zaměříte na podélné drážky, najdete v každé 10 pohlcovačů hluku, které vaši jízdu ještě víc zpříjemní. Podívejte se na krátké představení pneumatiky Continental UltraContact.

Continental SportContact 7: vyladěná pro vysoce výkonná auta

Chcete pneumatikám důvěřovat za každých okolností? Novinka Continental SportContact 7 vám umožní překračovat vaše limity. Na suché i mokré vozovce se můžete spolehnout na vynikající přilnavost při akceleraci i brzdění, díky vyladěnému dezénu, který okamžitě reaguje na jakékoliv chování při řízení.

pneumatiky continental sportcontact 7

Inovovaná směs Black Chilli vylepšená o nejnovější generaci pryskyřic je ultra lepivou směsí pro ještě lepší brzdný výkon.

Tato nástupkyně modelu SportContact 6 s novým dezénem Black Chilli má ještě vyšší výkon při brzdění i výrazně delší životnost. V Continentalu ji vyrobili na míru různým třídám a hmotnostním kategoriím vozidel, takže ať obujete jakýkoliv rozměr, vždy budete mít z jízdy sportovní prožitek typický pro řadu SportContact. Přesvědčte se o tom v krátkém videu:

Continental ContiSportContact 5 klade důraz na sportovní výkon

Pneumatika ContiSportContact 5 se přizpůsobí každému povrchu vozovky. Ve srovnání s klasickou pneumatikou ji návrháři vybavili technologií makrobloku na vnější straně, která zvětšuje kontaktní plochu. Takže si i při průjezdu zatáčkou užijete skvělou stabilitu. 

Špičkový dezén Black Chilli vám zkrátí brzdnou dráhu, sníží valivý odpor a prodlouží životnost pneumatik.

pneumatiky continental contisportcontact 5

Pneumatiky ContiSportContact 5 jsou navržené pro sportovní jízdu výkonných a luxusních vozů.

V testech stále vítězí Continental PremiumContact 6

Continental PremiumContact 6 je matadorem nezávislých testů ADAC. Zvítězil v roce 2020, 2021 a v letošním testu letních pneumatik obsadil také první místo na bedně. Dezén této prémiové pneumatiky v sobě kombinuje to nejlepší z předchůdkyně PremiumContact 5 a modelu ContiSportContact 5, takže si na každé vyjížďce užijete komfortu sportovní i klasické jízdy.

pneumatiky continental premiumcontact 6

 

Vítězky nezávislých testů se mohou pochlubit velkým kilometrovým nájezdem i nízkou hlučností.

Za skvělá umístění PremiumContact 6 v testech hovoří:

  • nejlepší výsledky v chování na mokré vozovce
  • krátká brzdná dráha
  • nebo maximální stabilita v zatáčkách díky dezénu s makrobloky. 

Vydejte se na spanilou jízdu za jakýchkoliv povětrnostních podmínek a uvidíte, že svůj vůz budete mít absolutně pod kontrolou. Více vám napoví video.

Continental EcoContact 6 vyjde vstříc hospodárným řidičům

Patříte mezi ty, kteří si potrpí na ekonomičnost a ekologii provozu? Pneumatiky EcoContact 6 se pyšní o 20 % delším kilometrovým nájezdem i 15% úsporou paliva zásluhou dezénové směsi Green Chilli 2.0. Vyšší podíl rovnoměrně rozložené siliky (hydratovaný kysličník křemičitý, který se používá místo sazí) mimo jiné snižuje valivý odpor, takže se pneumatika tolik neopotřebí a vy ušetříte na palivu.

pneumatiky continental ecocontact 6

Pneumatiky EcoContact 6 vystihuje optimální záběr, nízká spotřeba i přesnost řízení.

Dezén pneumatik je velmi podobný sportovním, proto očekávejte perfektní přilnavost na suchu i na mokru. Podélné drážky jsou dostatečně hluboké, aby zajistily plynulý odtok vody a vy se při prvním lijáku nemuseli potýkat s aquaplaningem. Přesvědčte se sami zhlédnutím videa.

Jsme přesvědčení, že si s jakýmkoliv z těchto modelů užijete svou letní jízdu. Nebo chcete prozkoumat další nabídku s nálepkou spolehlivosti a odolnosti Continental? Podívejte se, co na vás čeká v našich skladech.

 

Chci nové pneu Continental

 

Zdroj fotografií: Continental, AZ pneu

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru