Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Soutěž o 3 000 Kč na nákup zimních pneumatik Nexen má vítěze!

Soutěže o výherní poukaz na nákup nových zimních pneu Nexen se zúčastnily tisíce lidí a výhra už si našla cestu ke svému vítězi. Stále váháte s nákupem zimních pneumatik? Vyplatí se sledovat náš facebookový profil, protože v listopadu pro vás tuto soutěž zopakujeme! Kdo v soutěži zvítězil a jak zněla správná odpověď? To se dočtete v našem článku.

Soutěž o zimní pneumatiky Nexen

Soutěž o poukaz na nákup zimních pneumatik Nexen se bude pro velký úspěch brzy opakovat. 

Poukaz na nákup pneu Nexen má svého výherce

V soutěži o 3000 Kč na nákup nových pneumatik Nexen jste nám posílali své tipy na otázku, kolik jsme měli 7. 10. 2020 v 15:00 hodin v našich skladech zimních pneumatik Nexen pro osobní, off road a užitkové vozy. Do soutěže se zapojilo několik tisíc lidí. Přesný počet byl 16 060 ks, takže každý z vás může posoudit, zda byl se svým tipem blízko, či nikoli. 

Vítězkou poukazu na nákup zimních pneumatik Nexen v hodnotě 3 000 Kč se stala paní Ludmila H., která tipovala 16 108 ks. Blahopřejeme! 

Děkujeme za vaši účast v soutěži a pokud jste nevyhráli, nezoufejte, můžete zkusit štěstí příště. Sledujte náš facebookový profil AZ pneu,  jelikož v listopadu tuto soutěž ještě jednou zopakujeme!

Poukaz na nákup pneumatik Nexen

Výherní poukaz na nákup zimních pneu Nexen v hodnotě 3000 Kč už zná svého majitele.

Pneumatiky značky Nexen, prémiová kvalita za příznivou cenu

Sklad s pneumatikami

Mnoho let byla jihokorejská značka Nexen jen málo známou. Zlom nastal v momentě, kdy recenzenti zjistili, že jsou pneumatiky značky Nexen kvalitativně srovnatelné s nejlepšími pneumatikami prémiových výrobců, navíc za mnohem příznivější cenu. Dnes patří společnost Nexen Tire mezi nejvýznamnější a největší světové výrobce pneumatik na světě. Založena byla v roce 1942 pod názvem Heung-A Tire Company, do nového století však vstoupila s novým názvem, zaměřeným na budoucnost: Nexen Tire Corporation

Dnes jsou pneumatiky této společnosti dostupné na 120 trzích světa. V roce 2019 společnost Nexen slavnostně otevřela jihokorejskou továrnu v průmyslové zóně Triangle u Žatce, která se tak stala čtvrtým závodem této společnosti ve světě.

Společnost Nexen je průkopníkem v oblasti využívání nejmodernějších technologií a inovativních výrobních postupů. Průkopnický byl například způsob výroby směrových pneumatik s dezénem ve tvaru V nebo rozdělených nano-kompozitních pneumatik UHP a zimních pneumatik pro SUV a lehká nákladní vozidla. Inovace značky Nexen vzbudily ohlas i v oblasti designu, kde se pyšní až čtyřmi z nejlepších světových ocenění. 

 

Winguard Snow G3, nejnovější přírůstek společnosti Nexen

Pneu Nexen Winguard Snow G3

Nexen se zaměřuje na výrobu pneumatik pro osobní automobily, lehká užitková vozidla (LUV) a sportovně užitková vozidla (SUV). Jako originální komponenty pro některé modely je používá řada automobilek včetně Škoda Auto a korejských značek Hyundai a Kia, které mají továrny v Česku a na Slovensku. Pneumatiky značky Nexen jsou vyráběny tak, aby splňovaly všechna náročná očekávání, ale přitom si udržely příznivou pořizovací cenu. Pneumatiky Nexen vám poskytnou bezpečnost, stabilitu a pohodlí na jakékoliv vozovce. Nejnovějším přírůstkem této společnosti je pneumatika Nexen Winguard Snow G3, která potěší všechny ekonomicky smýšlející majitele menších vozů. Pneumatika se díky nové vylepšené směsi pyšní příznivou cenou, kratší brzdnou dráhou na mokru i na sněhu, nízkou hlučností a vynikajícími jízdními vlastnosti i na namrzlé vozovce.

Pneumatiky značky Nexen právoplatně patří mezi motoristy k oblíbeným značkám jak svou kvalitou, tak i příznivou cenou. A jak jste na tom vy? Už máte vybráno? Pokud ne, mrkněte i na kompletní nabídku zimních pneu značky Nexen.

 

Vybrat zimní pneu Nexen

 


Zdroj fotografií: Az Pneu, Nexen

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru