Vážení zákazníci, v pátek 21.6. máme zavřeno z provozních důvodů. Objednávky budou expedovány následující pracovní den, tedy v pondělí 24.6. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Získejte stylovou polokošili za moto obutí od Continental

Motorkářská sezóna začíná vystrkovat růžky a je nejvyšší čas zkontrolovat, jestli si váš stroj nezaslouží nové obutí. Využijte nabídky Continental a získejte za nákup vybraných pneumatik dárek! Podívejte se, k jakým plášťům od nás dostanete stylovou polokošili.

Moto pneu Continental

Pořiďte si sadu vybraných moto pneu Continental a získejte dárek.

Stylová polokošile za obutí ContiRoadAttack 4 nebo ContiSportAttack 4

Pořiďte si sadu letošní moto novinky ContiRoadAttack 4 nebo jedničky pro superbiky ContiSportAttack 4 a v šatníku vám přibude stylová polokošile Continental. Je ze 100% bavlny, černá a bude se hodit na výlety i na běžné nošení. Akce platí od 8. 4. 2022 do vyprodání zásob.

černá košile continental k moto pneu

Získejte polokošili Continental za nákup sady pneu ContiRoadAttack 4 nebo ContiSportAttack 4.

Novinka ContiRoadAttack 4

ContiRoadAttack 4 je vyladěná pro moderní sportovně-cestovní stroje s vysokým výkonem a svými vlastnostmi předčí všechny konkurenty. Lepší výkon ale dodá i starším cestovním motorkám. Nový dezén se může pochlubit špičkovým záběrem za každého počasí, zvláště pak na suchu.

pneumatiky contiroadattack 4

Novinka ContiRoadAttack 4 poskytuje moderním motocyklům snadné a intuitivní řízení.

Vylepšená směs pláště je optimalizovaná pro motorky se systémem ABS a zajišťuje rovnoměrné opotřebení. Díky technologii TractionSkin stačí krátké zajetí a můžete se bez obav vydat na spanilou jízdu. Nemusíte se obávat ani velkého náklonu. Technologie GripLimit Feedback se postará o včasnou odezvu.

ContiSportAttack 4

Polokošili vám nadělíme i při nákupu sady ContiSportAttack 4 stvořenou pro výkonné superbiky. Konstrukce profilu zajišťuje větší otisk i při extrémních náklonech a vyšší přilnavost. Pro zahřátí na provozní teplotu a 100% jistotu při jízdě vám stačí ujet pouhý kilometr. Směs BlackChilli Performance zaručuje:

  • maximální záběrové vlastnosti, 
  • trakci, 
  • přesné řízení
  • i ovladatelnost. 

Pneumatiky jsou vhodné i pro hobby použití na závodním okruhu (bez ohřívačů pneu).

pneumatiky contisportattack 4

S pneumatikami ContiSportAttack 4 budete mít jistotu už od prvních kilometrů.

Pokud jste si nevybrali, podívejte se na naši kompletní nabídku motopneu.

 

Vybrat jiné moto pneu

 

Zdroj fotografií: AZ pneu, Continental

Nahoru