Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky BFGoodrich

Pneumatiky BFGoodrichNadán přilnavostí pro větší vzrušení

Pneumatiky BFGoodrich Pneumatiky BFGoodrich

Značku založil v roce 1870 ve Spojených státech amerických Benjamin Franklin Goodrich. Společnost Michelin Group odkoupila značku BFGoodrich Tires v roce 1990. V rámci multiznačkové politiky hodlá Michelin Group postavit BFGoodrich jako druhou světovou značku. Dnes je tedy rozvoj evropského trhu pro BFGoodrich prioritou.

Legendární americká značka BFGoodrich vás zve k odhalení naprosto nového řidičského zážitku, jaký jste doposud nepoznali, a to díky vynikající přilnavosti, kterou vykazují všechny řady pneumatik BFGoodrich.

Pneumatiky BFGoodrich Pneumatiky BFGoodrich

Řada BFGoodrich zahrnuje 12 kategorií pneumatik (silniční letní, zimní a 4×4) pro asfalt, sníh i rozbitou cestu, které si podmaní povrch tak, že pocítíte totální přilnavost.

Vždy vítězem

Od Indianopolisu až po Memphis, od dakaru až po Rally World Cup je BFGoodrich jménem, jež je nesmazatelně otisknuto v nejnáročnějších světových motoristických soutěžích. Na každém druhu povrchu, ať už na asfaltu, nebo mimo silnici, jsou pneumatiky BFGoodrich výzvou pro nejlepší řidiče světa, aby posunuli své řidičské schopnosti až na úplnou hranici !
Pneumatiky BFGoodrich Pneumatiky BFGoodrich

Jste připraveni poznat dobrodružství ?

Sportovní design

  • Symetrický dezén ve tvaru palmy
  • Hranatá ramena (ostřejší úhel ramen)
  • Masivní bloky gumy

Pneumatiky BFGoodrich Pneumatiky BFGoodrich Pneumatiky BFGoodrich

IGC Pack:

Nový koncept, který dělá rozdíl !

Značka BFGoodrich jako opravdový průkopník opět prošlápla novou cestu a představila g-Force Profiler, která má všechny výhody nového IGC Packu (Improved Grip Components – vylepšené prvky přilnavosti):

  • Superhladký směrový dezén pro optimální odvod vody
  • Úzké drážky pro lepší přilnavost v dešti
  • Jedinečné složení směsi zlepšuje vedení pneumatiky i na hrubých silnicích a zajišťuje lepší přilnavost

Pneumatiky BFGoodrich Pneumatiky BFGoodrich

Nahoru