Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky Goodyear

3D-BIS

Účinnější záběr v zimních podmínkách, vyšší jízdní komfort

Trojrozměrný systém vzájemného uzamčení bloků dezénu

V jeden moment se pneumatika musí vypořádat s různými nástrahami zimního počasí. Na mokrých a suchých vozovkách závisí stabilita řízení na tuhosti bloků dezénu pneumatiky. Opačného jevu využívají zimní pneumatiky. Bloky dezénu se dělí na menší části s použitím lamelování za účelem dosažení lepšího záběru na sněhu, čímž dochází ke snížení jejich tuhosti a tím i ke snížení ovladatelnosti na mokrých a suchých vozovkách.

Revoluční technologie 3D-BIS od Goodyear, vzájemně uzamykající jednotlivé lamely v blocích dezénu, zaručuje zachování tuhosti bloku dezénu pro udržení stability řízení na suché i mokré vozovce. Současně zvyšuje hustotu lamelování pro lepší záběr na sněhu a ledu.

Pneumatiky Goodyear Uvnitř dvou rozevřených lamel jsou proti sobě bubliny a jamky, které do ebe vzájemně zapadají.
Pneumatiky Goodyear Ve chvíll, kdy se blok běhounu dotkne vozovky, bubliny na obou stranách lamel přesně zapadají do protilehlých jamek. Tím se lamely vzájemně uzamknou a udržují tuhost bloku dezénu.
Pneumatiky Goodyear Znamená to více lamel – více ostrých hran – výsledkem je zvýšený záběr na sněhu a ledu.

http://www.goodyear.co.uk

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru