Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Českých Budějovicích

Jste z Českých Budějovic a hledáte dodavatele značkových pneumatik? Nebo potřebujete jiné auto příslušenství pro vaše osobní vozidlo, motorku, užitkové vozidlo, či off-road? V e-shopu AZ Pneu vám nabízíme vše kvalitně, rychle a za super ceny. Vaši objednávku doručíme kamkoli v Českých Budějovicích.

Potřebujete akutně sehnat sněhové řetězy? Něco se pokazilo a hodila by se sada na opravu defektů? Doručíme vám zboží do 24 hodin. A kromě toho si můžete také vybrat plechové disky, poklice, alu-kola a mnoho dalšího pro váš vůz. Dopravu nám zajišťuje dopravní společnost Geis Parcel, kde si své zboží můžete přímo vyzvednout na výdejním budějovickém místě.

Kvalitu našeho zboží si hlídáme, vybíráme pouze ty nejlepší výrobce, proto vám můžeme garantovat plnou zárukou. Tisíce spokojených klientů by doporučily naše služby, mezi které také patří pneuservis a testy pneumatik. A pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

V sekci časté dotazy najdete odpovědi na nejčastější otázky zákazníků. Můžete nás však i kontaktovat a poradit se s našimi odborníky.

 

Kam dodáváme pneumatiky v Českých Budějovicích

České Budějovice 1: Sokolský ostrov

České Budějovice 2: Stromovka, Čtyři Dvory, sídliště Máj, sídliště Šumava, sídliště Vltava

České Budějovice 3: Pražské předměstí, Kněžské Dvory, Nemanice

České Budějovice 4: Husova kolonie, Nové Vráto

České Budějovice 5: Pětidomí, Suché Vrbné, Nové Hlinsko, Pohůrka

České Budějovice 6: Lannova třída, Nádraží, Vídeňské předměstí, Havlíčkova kolonie, Mladé, Nové Hodějovice

České Budějovice 7: Střelecký ostrov, Linecké předměstí, Rožnov, Nové Roudné

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Nahoru