Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky ve Frýdku-Místku

Chcete se po frýdecko-místeckých silnicích projíždět v nových kvalitních pneumatikách? Přezujte své osobní auto, užitkové vozidlo, offroad nebo motorku s námi! Nabízíme značky Barum, Continental, Nokian, Dunlop, Matador, Michelin, Hankook a další, vše prvotřídní kvality, levně a s plnou zárukou.

Na našich stránkách az-pneu.cz oceníte také další auto a moto příslušenství pro vaše vozidlo. Naše nabídka je ve Frýdku-Místku opravdu rozsáhlá. Potřebujete rychle doručit sněhové řetězy, letní či zimní pneu, eventuálně alu-kola nebo plechové poklice? Cokoli expedujeme na vaši frýdecko-místeckou adresu do 24 hodin, stačí si ověřit, zdali máme zboží skladem.

Našich klientů si ceníme a svou kvalitou jsme si jisti. Nabízíme proto plnou záruku na doručované zboží, více naleznete v obchodních podmínkách. Rádi vám poradíme s výběrem správné pneu i se samotnou výměnou v našem pneuservisu.

Brzy se uvidíme ve Frýdku-Místku!

Kam doručujeme pneumatiky ve Frýdku-Místku

Růžový pahorek

Nová Osada

Amerika

Černá zem

Baranovice

Vršavec

Nové Dvory

Kamenec

sídliště Slezská

Rusinec

Koloredov

Spořilov

sídliště Kolaříkovo

sídliště Bezručovo

sídliště Riviera

Bahno

Olešná

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru