Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Havířově

Nastal čas vyměnit si pneumatiky? Nejste si jisti, kde letní a zimní pneuHavířově hledat? Na az-pneu.cz vám rádi s výběrem správné pneumatiky poradíme. Pneumatiky od nás brázdí silnice po celé České republice a není tomu jinak ani v městě Havířov! Jsme jeden z největších velkoobchodů s pneu a dalším auto a moto příslušenstvím v ČR.

Nabízíme více než 30 renomovaných značek pneumatik a více než 25 značek alu-kol. Vybrat si tak u nás může majitel osobního vozu, motorky, užitkového vozu i offroad. V nabídce máme taktéž poklice, duše, senzory tlaku, sady na opravu defektů a třeba i sluneční brýle pro řidiče.

Objednané zboží dodáváme již do 24 hodin, takže už zítra může být u vás v Havířově. Na objednané zboží máte plnou záruku. V blízkosti Havířova také máme vlastní pneuservis, kde vám ochotně se vším poradíme.

Zdali si nevíte rady s výběrem správné pneumatiky, řetězů či jiného zboží z naší nabídky, neváhejte se obrátit na nás. Další důležité informace k nákupu se dozvíte v obchodních podmínkách.

Uvidíme se v Havířově!

 

Kam dodáváme pneumatiky v Havířově

Bludovice

Město

Dolní Datyně

Dolní Suchá

Podlesí

Prostřední Suchá

Šumbark

Životice

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru