Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Jihlavě

Jsme AZ Pneu, jeden z největších dodavatelů pneumatik, a do Jihlavy doručujeme kvalitní pneumatiky za super ceny. Pokud stále nemůžete v Jihlavě najít toho správného dodavatele pneumatik od renomovaných výrobců, již dále nehledejte. Náš tým expertů vám rád poradí, jak své auto či moto přezout a jaké pneu jsou pro vás nejlepší.

Nabízíme pneumatiky pro všechny typy vozidel od osobních automobilů přes užitkové vozy či offroady až po motorky. Spolupracujeme výhradně se spolehlivými dodavateli z celého světa a nabízíme více než 30 prověřených značek.

Jakékoliv automobilové pneumatiky či moto pneu z naší nabídky vám rádi spěšně doručíme a pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Náš sortiment, mezi který patří alu-kola, poklice, duše, sněhové řetězy a další auto příslušenství, je kvalitní a za bezkonkurenční ceny. Tisíce spokojených zákazníků nejen z Jihlavy se k nám stále vrací a doporučují naše služby. Objednané zboží bude expedováno na jihlavskou adresu již do 24 hodin od potvrzení objednávky. Pokud vás nezastihneme doma, můžete si svou objednávku vyzvednout na  jihlavském výdejním místě přepravní společnosti Geis Parcel.

Prostudujte naše obchodní podmínky a podívejte se na zodpovězené časté dotazy.

 

Kam doručujeme pneumatiky v Jihlavě

Antonínův Důl

Bedřichov u Jihlavy

Helenín

Henčov

Heroltice u Jihlavy

Horní Kosov

Hosov

Hruškové Dvory

Kosov u Jihlavy

Pančava

Pávov

Pístov u Jihlavy

Popice u Jihlavy

Sasov

Staré Hory

Vysoká u Jihlavy

Zborná

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Nahoru