Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Jihlavě

Jsme velkoobchod az-pneu.cz a do Jihlavy doručujeme kvalitní pneumatiky za super ceny. Pokud stále nemůžete v Jihlavě najít toho správného dodavatele pneumatik od renomovaných výrobců, již dále nehledejte. Nás tým expertů vám rád poradí jak své auto či moto přezout a jaké pneu je pro vás nejlepší.

Nabízíme pneumatiky pro všechny typy vozidel, od osobních automobilů, přes užitkové vozy, offroad, až po motorky. Spolupracujeme výhradně se spolehlivými dodavateli z celého světa a nabízíme více než 30 prověřených značek.

Náš sortiment, mezi který patří alu-kola, poklice, duše, sněhové řetězy a další auto příslušenství, je kvalitní a za bezkonkurenční ceny. Tisíce spokojených zákazníků nejen z Jihlavy se k nám stále vrací a doporučují naše služby. Objednané zboží bude expedováno na jihlavskou adresu již do 24 hodin od potvrzení objednávky. Zdali vás nezastihneme doma, můžete si svou objednávku vyzvednout na  jihlavském výdejním místě přepravní společnosti Geis Parcel.

Prostudujte naše obchodní podmínky a podívejte se na vaše časté dotazy.

Na viděnou v Jihlavě!

Kam doručujeme pneumatiky v Jihlavě

Antonínův Důl

Bedřichov u Jihlavy

Helenín

Henčov

Heroltice u Jihlavy

Horní Kosov

Hosov

Hruškové Dvory

Kosov u Jihlavy

Pančava

Pávov

Pístov u Jihlavy

Popice u Jihlavy

Sasov

Staré Hory

Vysoká u Jihlavy

Zborná

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru