Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Kladně

Nastal v Kladně čas na přezutí zimních pneumatik? Nebo máme sjeté letní pneu? Objednejte si nové pneumatiky pro vaše vozidlo u nás na az-pneu.cz. Jsme jeden z největších velkoobchodů pneumatik v České republice a do Kladna vám objednávku doručíme rychle a levně. V nabídce máme více než 50 různých renomovaných značek pneu i dalšího příslušenství pro vaše auto či motorku.

Na vaši kladenskou adresu doručíme také sněhové řetězy, poklice, alu-kola, duše, nebo další potřebné příslušenství z naší rozsáhlé nabídky. U každého zboží je uvedena dostupnost, kdy zboží skladem můžete očekávat již do 24 hodin od potvrzení objednávky.

Zdali si nevíte rady s výměnou a výběrem pneu pro vaše osobní auto, offroad nebo jiný typ vozidla, kontaktujte nás a my vám rádi poradíme. Provozujeme také vlastní pneuservisu a náš tým je plný odborníků.

Nejen v Kladně máme spokojené zákazníky, za kvalitu a super cenu ručíme. Více informací najdete v obchodních pomínkách.

Těšíme se na vás v Kladně!

 

Kam doručujeme pneumatiky v Kladně

Kladno-střed

Rozdělov

Kročehlavy

Dubí

Vrapice

Švermov

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru