Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Kladně

Jste z Kladna a hledáte nové zimní pneumatiky? Nebo máme sjeté letní pneu? Objednejte si nové pneumatiky pro vaše vozidlo na e-shopu AZ Pneu. Jsme jeden z největších dodavatelů pneumatik v České republice a do Kladna vám objednávku dodáme rychle a levně. V nabídce máme více než 50 různých renomovaných značek pneu i dalšího příslušenství pro vaše auto či motorku.

Jakékoliv automobilové pneumatiky či moto pneu z naší nabídky vám rádi spěšně doručíme a pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Na vaši kladenskou adresu dodáme také sněhové řetězy, poklice, alu-kola, duše a další potřebné příslušenství z naší rozsáhlé nabídky. U každého zboží je uvedena dostupnost a zboží skladem můžete očekávat již do 24 hodin od potvrzení objednávky.

Pokud si nevíte rady s výměnou a výběrem pneu pro vaše osobní auto, offroad nebo jiný typ vozidla, kontaktujte nás a my vám rádi poradíme. Provozujeme také vlastní pneuservis a náš tým je plný odborníků.

Nejen v Kladně máme spokojené zákazníky, za kvalitu a super ceny ručíme. Více informací najdete v obchodních podmínkách.

 

Kam doručujeme pneumatiky v Kladně

Kladno-střed

Rozdělov

Kročehlavy

Dubí

Vrapice

Švermov

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Nahoru