Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Mladé Boleslavi

Jste z Mladé Boleslavi a hledáte dodavatele značkových pneumatik? Nebo potřebujete jiné auto příslušenství pro vaše osobní vozidlo, motorku, užitkové vozidlo, či off-road? V e-shopu AZ Pneu vám nabízíme vše kvalitně, rychle a za super ceny. Vaši objednávku vám přivezeme kamkoli do Mladé Boleslavi.

Potřebujete akutně sehnat sněhové řetězy? Něco se pokazilo a hodila by se sada na opravu defektů? Žádný mladoboleslavský obchod nenabízí to, co sháníte? Doručíme vám zboží do 24 hodin kamkoli do Mladé Boleslavi. A kromě toho si můžete také vybrat plechové disky, poklice, alu-kola a mnoho dalšího pro váš vůz. Dopravu nám zajišťuje dopravní společnost Geis Parcel.

Jakékoliv automobilové pneumatiky či moto pneu z naší nabídky vám rádi spěšně doručíme a pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Kvalitu našeho zboží si hlídáme, vybíráme pouze ty nejlepší výrobce, proto vám můžeme garantovat plnou záruku. Tisíce spokojených klientů by doporučilo naše služby, mezi které také patří pneuservis a testy pneumatik.

V sekci časté dotazy najdete odpovědi na nejčastější otázky zákazníků. Můžete nás však kontaktovat a poradit se s našimi odborníky.

 

Kam dodáváme pneumatiky v Mladé Boleslavi

Staré Město

Nové Město

Podolec

Pták

Podchlumí

Bezděčín u Mladé Boleslavi

Čejetice u Mladé Boleslavi – Čejetice, Čejetičky

Debř

Chrást u Mladé Boleslavi

Jemníky u Mladé Boleslavi

Podlázky – Michalovice, Podlázky

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.
Nahoru