Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Mladé Boleslavi

Již máte svého dodavatele značkových pneumatikMladé Boleslavi? Nebo potřebujete jiné auto příslušenství pro vaše osobní vozidlo, motorku, užitkové vozidlo, či off-road? V az-pneu.cz vám nabízíme vše kvalitně, rychle a za super ceny.

Potřebujete akutně sehnat sněhové řetězy? Něco se pokazilo a hodila by se sada na opravu defektů? Žádný mladoboleslavský obchod nenabízí to, co sháníte? Doručíme vám zboží do 24 hodin kamkoli do Mladé Boleslavi. A kromě toho si můžete také vybrat plechové disky, poklice, alu-kola a mnoho dalšího pro váš vůz. Dopravu nám zajišťuje dopravní společnost Geis Parcel.

Kvalitu našeho zboží si hlídáme, vybíráme pouze ty nejlepší výrobce, proto vám můžeme ručit plnou zárukou. Tisíce spokojených klientů by doporučilo naše služby, mezi které také patří pneuservis a testy pneumatik.

V sekci časté dotazy, najdete odpovědi na nejčastější otázky zákazníků. Můžete nás však kontaktovat a poradit se s našimi odborníky.

Těšíme se na vás v Mladé Boleslavi!

Kam dodáváme pneumatiky v Mladé Boleslavi

Staré Město

Nové Město

Podolec

Pták

Podchlumí

Bezděčín u Mladé Boleslavi

Čejetice u Mladé Boleslavi – Čejetice, Čejetičky

Debř

Chrást u Mladé Boleslavi

Jemníky u Mladé Boleslavi

Podlázky – Michalovice, Podlázky

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru