Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Mostě

Mostecké silnice pokryl sníh a vy stále nemáte své zimní pneumatiky? Objednejte si je u nás v AZ Pneu. Nabízíme kvalitní a levné pneu pro všechny typy vozidel od více než 30 ověřených světových výrobců. Potvrďte svou objednávku a pneumatiky mohou být do 24 hodin u vás v Mostě.

Jakékoliv automobilové pneumatiky či moto pneu z naší nabídky vám rádi spěšně doručíme a pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Jsme profesionálové a rádi vám pomůžeme nejen s výběrem pneumatik. Máme také vlastní pneuservis a publikujeme výsledky testů pneumatik. Své spokojené mostecké zákazníky si chceme udržet, takže nabízíme pouze kvalitní zboží s plnou zárukou.

Zákazníci u nás rovněž nakupují další auto příslušenství, které zajistí styl a bezpečí vaší jízdě po mosteckých ulicích. V naší rozsáhlé nabídce naleznete i disky a povinnou výbavu automobilu od šroubů a matic až po měřiče tlaku.

Podívejte se na obchodní podmínky a časté dotazy našich zákazníků. Obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme či poradíme.

 

Kam dodáváme pneumatiky v Mostě

Obvod 1: Stalingradská čtvrť

Obvod 2: Podžatecká

Obvod 3: Podžatecká (stovky)

Obvod 4

Obvod 5: Severní čtvrť

Obvod 6: čtvrť Bohumíra Šmerala

Obvod 7: Zahradní čtvrť

Obvod 8: Výsluní

Obvod 9: Liščí vrch

Centrum města

Chanov

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Nahoru