Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Olomouci

Jste z Olomouce a hledáte dodavatele pneumatik pro osobní vozidlo, off-road, užitkový vůz či motocykl? Hledáte kvalitní a levné pneumatiky? Nebo snad zimní řetězy? V našem e-shopu AZ Pneu nabízíme pneumatiky a auto příslušenství více než 30 renomovaných značek. Rádi vám je doručíme na jakoukoli olomouckou adresu.

V naší široké nabídce si nejenže vyberete, ale budete také spokojeni, stejně jako další tisíce našich zákazníků z celé ČR včetně Olomouce. Na trhu jsme již dlouhou dobu a víme, co je pro váš vůz potřeba. Kvalitní pneumatiky jsou základ, máme jak letní, tak zimní pneu, ale co takhle přidat ještě stylové disky? Do výbavy se vám zajisté hodí i senzory tlaku nebo sluneční brýle pro řidiče, jízda Olomoucí pak bude ještě příjemnější. A pokud byste například potřebovali otestovat své celoroční pneumatiky, vlastníme svůj pneuservis.

Jakékoliv automobilové pneumatiky či moto pneu z naší nabídky vám rádi spěšně doručíme a pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu a motoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Nejste-li si jisti postupem objednání, podívejte se do našich obchodních podmínek, nebo na často kladené dotazy. Jakmile nám objednávku potvrdíte, přepravní služba Geis Parcel vám zboží doručí do kteréhokoli koutu Olomouce do 24 hodin!

 

Kam dodáváme pneumatiky v Olomouci

Černovír a Klášterní Hradisko

Droždín

Hejčín

Holice

Chomoutov

Chválkovice

Lazce

Lošov

Nedvězí

Nemilany

Tabulový Vrch

Neředín

Nová Ulice

Nové Hodolany

Nové Sady

Nový Svět

Olomouc – střed

Olomouc – západ

Pavlovičky

Povel

Radíkov

Řepčín

Slavonín

Staré Hodolany a Bělidla

Svatý Kopeček

Topolany

Týneček

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Nahoru