Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Opavě

Vítejte v AZ Pneu! Jsme jedním z největších dodavatelů pneumatik a auto příslušenství v České republice se sídlem v Opavě. Náš sortiment je opravdu rozsáhlý, vybere si u nás majitel off-roadu, řidič užitkového vozidla, nadšenec do motorek a poradíme i majitelkám osobních automobilů. Už své nové letní, zimní nebo celoroční pneu nehledejte. Naše pneumatiky pečlivě vybíráme jen od nejspolehlivějších a proslulých značek ze všech koutů světa.

Hledáte v Opavě více než jen kvalitní a levné pneu? Ano, u nás v Opavě naleznete auto a moto příslušenství od povinné výbavy automobilu přes plechové disky po sněhové řetězy. Mezi velmi žádané zboží u nás patří také alu-kola, která máme od více než 25 renomovaných značek. Kvalita je u nás garantovaná plnou zárukou a tisíci spokojených zákazníků nejen z Opavy!

Jakékoliv automobilové pneumatiky či moto pneu z naší nabídky vám rádi spěšně doručíme a v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Navštivte náš opavský pneuservis, kde vaše auto i motocykl přezujeme a vyřešíme s vámi otázky, které vás zajímají. Rezervujte si nejbližší možný termín online, nebo nás kontaktujte. V sekci věnované častým dotazům naleznete všechny odpovědi, podívejte se také na naše obchodní podmínky.

Těšíme se na viděnou v Opavě!

 

 

Kam doručujeme pneumatiky v Opavě:

Komárov

Malé Hoštice

Milostovice

Podvihov

Suché Lazce

Vávrovice

Vlaštovičky

Zlatníky

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Nahoru