Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Ostravě

Patříme k nejoblíbenějším prodejcům pneumatik v České republice a v Ostravě tomu není jinak! Na e-shopu AZ Pneu najdete široký výběr pneumatik, ale i dalšího auto příslušenství. Náš web vám nabízí letní pneumatiky, zimní pneu i celoroční pneu. Obutí pro osobní auto, off-road, užitkové vozy či motorku vám přivezeme na jakoukoli ostravskou adresu.

Vaši objednávku do Ostravy doručíme snadno a rychle. V případě, že si u nás objednáte do 16:00 a zboží máme skladem, budete mít své řetězy, alu-kola, plechové disky, poklice nebo jiné autodoplňky do 24 hodin! Pokud jste zrovna mimo svůj domov a nevíte, kdy se do Ostravy vrátíte, je zde možnost si objednávku vyzvednout na ostravském výdejním místě dopravní společnosti Geis Parcel.

Jakékoliv automobilové pneumatiky či moto pneu z naší nabídky vám rádi spěšně doručíme a pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Kvalita je u nás garantována a potvrzena tisíci spokojených zákazníků. Nedaleko Ostravy pak naleznete náš pneuservis, kde se o vaše obutí rádi postaráme. U nás vše vyřídíte kvalitně a za super ceny.

Přečtěte si naše obchodní podmínky a pokud potřebujete radu, obraťte se na nás. Také v sekci časté dotazy můžete najít pomoc.

 

Kam dodáváme pneumatiky v Ostravě

Hošťálkovice

Hrabová

Krásné Pole

Lhotka

Mariánské Hory a Hulváky

Martinov

Michálkovice

Moravská Ostrava a Přívoz

Nová Bělá

Nová Ves

Ostrava – Jih

Petřkovice

Plesná

Polanka nad Odrou

Poruba

Proskovice

Pustkovec

Radvanice a Bartovice

Slezská Ostrava

Stará Bělá

Svinov

Třebovice

Vítkovice

 

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Nahoru