Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Pardubicích

Jsme jedním z největších prodejců pneumatik a auto příslušenství na trhu. V našem e-shopu AZ Pneu nabízíme široký sortiment pneumatik od desítek předních dodavatelů. Pokud hledáte v kvalitní a levné pneu, rozhodně se obraťte na nás. Vaši objednávku doručíme na jakoukoli pardubickou adresu.

Již za 24 hodin od objednání zboží můžete jezdit ve svém přezutém automobilu či motocyklu po pardubických silnicích. Kromě letních, zimních a celoročních pneumatik vám stejně rychle doručíme i sněhové řetězy, alu-kola, plechové poklice či sadu na opravdu defektů. Plná záruka zboží je samozřejmostí!

Jakékoliv automobilové pneumatiky či moto pneu z naší nabídky vám rádi spěšně doručíme a pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Pročtěte si naše obchodní podmínky a proveďte objednávku. Nebudete litovat, stejně jako tisíce dalších zákazníků z celé České republiky i Pardubic. Objednané zboží vám doručí společnost Geis Parcel na jakoukoliv pardubickou adresu. Provozujeme také pneuservis a publikujeme testy pneumatik.

Neotálejte s dalšími dotazy, jsme zde pro vás a rádi vám s výběrem správné pneumatiky pomůžeme.

 

Kam dodáváme pneumatiky v Pardubicích

Pardubice I – střed

Pardubice II – Polabiny, Cihelna

Pardubice III – Dubina, Drážka, Hůrka, Studánka, Slovany

Pardubice IV – Pardubičky

Pardubice V – Dukla

Pardubice VI – Svítkov

Pardubice VII – Rosice

Pardubice VIII – Hostovice

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Nahoru