Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Pardubicích

Jsme jeden z největších prodejců pneumatik a dalšího auto příslušenství na trhu, jsme az-pneu.cz. Nabízíme široký sortiment pneumatik od desítek předních dodavatelů. Pokud hledáte v Pardubicích kvalitní a levné pneu, rozhodně se obraťte na nás!

Již za 24 hodin od objednání zboží můžete jezdit ve svém přezutém automobilu či motocyklu po pardubických silnicích. Kromě letních, zimních i celoročních pneumatik, vám stejně rychle doručíme i sněhové řetězy, alu-kola, plechové poklice či sadu na opravdu defektů. Plná záruka zboží je samozřejmostí!

Pročtěte si naše obchodní podmínky a proveďte objednávku, nebudete litovat, stejně jako tisíce dalších zákazníků z celé České republiky i Pardubic. Objednané zboží vám doručí společnost Geis Parcel na jakoukoli pardubickou adresu. Provádíme také pneuservis a testy pneumatik.

Neotálejte s dalšími dotazy, jsme zde pro vás a rádi vám s výběrem správné pneumatiky pomůžeme.

Těšíme se na vás v Pardubicích!

 

Kam dodáváme pneumatiky v Pardubicích

Pardubice I – střed

Pardubice II – Polabiny, Cihelna

Pardubice III – Dubina, Drážka, Hůrka, Studánka, Slovany

Pardubice IV – Pardubičky

Pardubice V – Dukla

Pardubice VI – Svítkov

Pardubice VII – Rosice

Pardubice VIII – Hostovice

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru