Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Plzni

Kvalitní a levné pneumatiky v Plzni? Se službami e-shopu AZ Pneu to není problém. Nabízíme velké množství kvalitního auto příslušenství. U nás si nevyberete pouze zimní, letní nebo celoroční pneu, nýbrž i sluneční brýle pro řidiče, sady na opravu defektů, senzory tlaku a další auto doplňky. Vše doručíme na jakoukoli plzeňskou adresu.

Naše zboží dodáváme po celé České republice, vaše alu-kola, plechové disky či sněhové řetězy tak budou dodány do 24 hodin v jakékoli části Plzně. Přezutí vašeho vozu bude hračka, již zanedlouho budete moci jezdit plzeňskými ulicemi na nových pneu.

Z našeho sortimentu, který obsahuje více než 30 renomovaných značek, si vybere opravdu každý, majitel osobního vozu, motocyklu, off-roadu i užitkového vozidla. Každý den jsou naše služby testovány stovkami zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí – a spousta z nich je i z Plzně. Nabízíme kvalitu, kterou vám garantujeme zárukou.

Jakékoliv automobilové pneumatiky či moto pneu z naší nabídky vám rádi spěšně doručíme a pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Naše služby zahrnují taktéž pneuservis, testy pneumatik a poradenství. Nejčastější dotazy jsou na stránkách zodpovězeny, ale pokud vás napadají další otázky, kontaktujte nás.

 

Kam dodáváme pneumatiky v Plzni

Plzeň 1 – Bolevec

Plzeň 2 – Slovany

Plzeň 3

Plzeň 4

Plzeň 5 – Křimice

Plzeň 6 – Litice

Plzeň 7 – Radčice

Plzeň 8 – Černice

Plzeň 9 – Malesice

Plzeň 10 – Lhota

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Nahoru