Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Přerově

Chcete po přerovských silnicích jezdit bezpečně v kvalitních pneumatikách renomovaných značek? Nemůžete v Přerově najít spolehlivého dodavatele pneu? V nabídce AZ Pneu naleznete vše, co váš automobil či motorka potřebuje. Vaši objednávku vám doručíme na jakoukoli přerovskou adresu.

Pneumatiky nám dodávají pouze proslulí výrobci z celého světa a naše ceny jsou bezkonkurenční! Vybrat si u nás můžete z více než 30 značek. Na své si tak přijde majitel offroadu i užitkového vozu. Do Přerova vám dodáme nejen zimní či letní pneu snadno a rychle. Kromě toho naše nabídka obsahuje také další auto a moto příslušenství.

Jakékoliv automobilové pneumatiky či moto pneu z naší nabídky vám rádi obratem přivezeme a pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Mezi oblíbené artikly patří i alu-kola, které si můžete vybírat od více než 25 výrobců. Sněhové řetězy, poklice, sady na opravu defektů, povinnou výbavu do auta a jakoukoli další objednávku k vám do Přerova expedujeme do 24 hodin od objednání. Přepravu na vaši adresu zajišťuje společnost Geis Parcel.

Před objednáním si projděte naše obchodní podmínky a časté dotazy. Pokud potřebujete další radu, neváhejte nás kontaktovat.

Na viděnou v Přerově!

 

Kam dodáváme pneumatiky v Přerově

Přerov I – Město

Přerov II – Předmostí

Přerov III – Lověšice

Přerov IV – Kozlovice

Přerov V – Dluhonice

Přerov VI – Újezdec

Přerov VII – Čekyně

Přerov VIII – Henčlov

Přerov IX – Lýsky

Přerov X – Popovice

Přerov XI – Vinary

Přerov XII – Žeravice

Přerov XIII – Penčice

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Nahoru