Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Prostějově

Nemůžete v Prostějově najít kvalitní a levné pneumatiky renomovaných značek pro váš vůz? Nezoufejte, v e-shopu AZ Pneu naleznete vše, co vaše auto či motorka potřebuje pro bezproblémový provoz nejen na prostějovských silnicích. Jsme jedním z největších dodavatelů pneumatik a příslušenství na trhu a vaši objednávku přivezeme kamkoli do Prostějova.

Potřebujete rychle přezout své vozidlo? Ať jde o off-road, užitkové vozidlo, osobní automobil nebo motorku, letní či zimní pneu, vaši objednávku doručíme do Prostějova již do 24 hodin od objednání. Dopravní společnost Geis Parcel vaši zásilku dopraví na kteroukoli prostějovskou adresu.

Jakékoliv automobilové pneumatiky či moto pneu z naší nabídky vám rádi spěšně doručíme a pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Pneu již máte přezuté a hledáme jiné auto či moto příslušenství? V nabídce máme alu-kola, plechové disky, poklice, sněhové řetězy, sady na opravy defektů, povinnou výbavu i sluneční brýle pro řidiče. Na vaši objednávku máme vždy plnou záruku.

Nevíte-li si rady, jak si své zboží objednat, navštivte naše obchodní podmínky, nebo nás kontaktujte. Náš tým expertů vám rád vše zodpoví. Pomoc můžete nalézt také v častých dotazech zákazníků.

Na shledanou v Prostějově!

 

 

Kam dodáváme pneumatiky v Prostějově

Čechovice

Čechůvky

Domamyslice

Krasice

Vrahovice

Žešov

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.
Nahoru