Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Teplicích

Jste z Teplic a vybíráte kvalitní a levné pneumatiky? Z e-shopu AZ Pneu dodáváme zimní i letní pneu do Teplic rychle a za nejlepší ceny. Majitelé automobilů i motorek si u nás vyberou nejen své pneumatiky. Náš sortiment je široký a zahrnuje i další auto příslušenství od slunečních brýlí pro řidiče po plechové poklice.

O zboží, které si u nás vyberete, nemusíte mít obavy, ručíme vám plnou zárukou. O bezpečnou a včasnou přepravu do Teplic se pak stará přepravní společnost Geis Parcel, která vám zásilku doručí až do vašeho domova.

Tisíce spokojených zákazníků doporučují náš velkoobchod s pneumatikami. Mezi náš oblíbený sortiment v Teplicích také patří alu-kola, sady na opravy defektů, sněhové řetězy a další auto i moto příslušenství.

Jakékoliv automobilové pneumatiky či moto pneu z naší nabídky vám rádi spěšně doručíme a pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Před nákupem si přečtěte naše obchodní podmínky a projít si můžete časté dotazy klientů. Pokud potřebujete radu, kontaktujte nás.

Těšíme se na shledanou v Teplicích!

 

Kam dovážíme pneumatiky v Teplicích

Starý Šanov

Nový Šanov

Letná

Bílá cesta

Prosetice

Nová Ves

Řetenice

Hudcov

Trnovany

Anger

Sobědruhy

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru