Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Třebíči

Chcete se po třebíčských silnicích projíždět s novými kvalitními pneumatikami? Přezujte své osobní auto, užitkové vozidlo, offroad nebo motorku s e-shopem AZ Pneu! Nabízíme značky Barum, Continental, Nokian, Dunlop, Matador, Michelin, Hankook a další, vše v prvotřídní kvalitě, levně a s plnou zárukou.

Na našich stránkách AZ Pneu oceníte i další auto a moto příslušenství pro vaše vozidlo. Naše nabídka je v Třebíči opravdu rozsáhlá. Potřebujete rychle doručit sněhové řetězy, letní či zimní pneu, eventuálně alu-kola nebo poklice? Cokoli expedujeme na vaši třebíčskou adresu do 24 hodin, stačí si ověřit, zda máme zboží skladem.

Jakékoliv automobilové pneumatiky či moto pneu z naší nabídky vám rádi spěšně doručíme a pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Přepravu objednaného zboží zajišťuje společnost Geis Parcel, která vám rychle zboží doručí na jakoukoli třebíčskou adresu. Našich klientů si ceníme a svou kvalitou jsme si jisti. Nabízíme proto plnou záruku na doručované zboží, více naleznete v obchodních podmínkách. Rádi vám poradíme s výběrem správné pneu i se samotnou výměnou.

 

Kam doručujeme pneumatiky v Třebíči

Borovina

Budíkovice

Horka-Domky

Jejkov

Nové Dvory

Nové Město

Pocoucov

Podklášteří

Ptáčov

Račerovice

Řípov

Slavice

Sokolí

Stařečka

Týn

Vnitřní Město

Zámostí

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.
Nahoru