Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Třinci

Vítejte v e-shopu AZ Pneu! Jsme jedním z největších dodavatelů pneumatik a auto příslušenství v České republice a naše zboží samozřejmě doručujeme i do Třince. Náš sortiment je opravdu rozsáhlý, vybere si u nás majitel off-roadu, řidič užitkového vozidla, nadšenec do motorek a poradíme i majitelům osobních automobilů. V třineckých obchodech už své nové letní, zimní nebo celoroční pneu nehledejte. Naše pneumatiky pečlivě vybíráme jen od nejspolehlivějších a proslulých značek ze všech koutů světa.

Hledáte v Třinci více než jen kvalitní a levné pneu? Ano, v našem e-shopu naleznete auto a moto příslušenství od povinné výbavy automobilu přes plechové disky po sněhové řetězy. Mezi velmi žádané zboží u nás patří taktéž alu-kola, která máme od více než 20 renomovaných značek. Kvalita je u nás garantována plnou zárukou a tisíci spokojených zákazníků nejen z Třince!

Jakékoliv automobilové pneumatiky či moto pneu z naší nabídky vám rádi spěšně doručíme a pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Nechte si poradit od našich odborníků z pneuservisu, kde vaše auto i motocykl přezujeme a vyřešíme s vámi otázky, které vás zajímají. V sekci věnované častým dotazům naleznete vše zodpovězeno, podívejte se také na naše obchodní podmínky.

 

Kam dodáváme pneumatiky v Třinci

Český Puncov

Kojkovice

Horní Líštná

Dolní Líštná

Konská

Staré Město

Lyžbice

Nebory

Guty

Oldřichovice

Karpentná

Tyra

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.
Nahoru