Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Ústí nad Labem

Jste z Ústí nad Labem a hledáte dodavatele kvalitních pneumatik? My vám s tím rádi pomůžeme od A do Z! Na pneumatiky jsme specialisté, máme řadu pneu modelů pro téměř všechny typy vozidel. Ať jste majitelem off-roadu, nebo užitkového vozu, s námi vyberete správně. Do Ústí nad Labem vám veškeré auto příslušenství rychle doručíme.

Ať si objednáte sněhové řetězy, letní či zimní pneumatiky, sluneční brýle pro řidiče, plechové poklice, alu-kola nebo jiný produkt z auto příslušenství, doručíme vaši objednávku vždy rychle. Již do 24 hodin na jakoukoli adresu v Ústí nad Labem. A pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Budeme vaším spolehlivým partnerem na cestách nejen v ústeckém kraji. Máme tisíce spokojených zákazníků po celé České republice. Provozujeme také vlastní pneuservis a publikujeme testy pneumatik. Kvalita je pro nás zásadní, proto poskytujeme plnou záruku na naše zboží.

Více informací se dozvíte v obchodních podmínkách. V případě dalších nejasností nás neváhejte kontaktovat. Projít si můžete také časté dotazy.

 

Kam doručujeme pneumatiky v Ústí nad Labem

Božtěšice

Bukov

Habrovice

Hostovice

Klíše

Předlice

Skorotice

Strážky

Vaňov

Všebořice

Neštěmice

Krásné Březno

Mojžíř

Střekov

Brná

Církvice

Kojetice

Olešnice

Sebuzín

Svádov

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Nahoru