Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky ve Zlíně

Hledáte spolehlivého dodavatele pneumatik a dalšího příslušenství ve Zlíně? Již dál nehledejte, na az-pneu.cz najdete vše, co váš osobní vůz, užitkové vozidlo, offroad i motocykl potřebuje. A nejen to! Nabízíme také auto příslušenství od slunečních brýlí pro řidiče až po senzory tlaku.

Pokud si zboží objednáte do 16:00 hodin, již zítra můžete jezdit zlínskými ulicemi v novém zimním či letním obutí. Potřebujete i nová alu-kola? Není problém, nabízíme elektrony od více než 25 renomovaných dodavatelů. Plnou záruku na objednané zboží máte u nás jistou!

Máme tisíce spokojených zákazníků, kteří od nás kromě pneu odebírají i auto doplňky. Přidejte se k nim ze Zlína i vy! Můžete využít našeho poradenství, jsme odborníci a rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Dopravu nám zajišťuje přepravní služba Parcel Geis, kde si můžete na zlínské pobočce vyzvednout zásilku pro své auto. Podrobnější informace nejdete v obchodních podmínkách.

Na shledanou ve Zlíně!

 

Kam dodáváme pneumatiky ve Zlíně

Jižní Svahy I.

Jižní Svahy II.

Mokrá, Zlínské Paseky

Čepkov, Cigánov, Nivy

Burešov, Vršava

Zálešná, Díly

Bartošova čtvrť

Obeciny

Zlín – centrum

Lazy, Lesní čtvrť

U Majáku a Filmové ateliéry

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru