Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky ve Zlíně

Jste ze Zlína a hledáte spolehlivého dodavatele pneumatik a dalšího příslušenství? Již dál nehledejte, v e-shopu AZ Pneu najdete vše, co váš osobní vůz, užitkové vozidlo, offroad i motocykl potřebuje. A nejen to! Nabízíme také auto příslušenství od slunečních brýlí pro řidiče až po senzory tlaku. Vše vám rádi přivezeme na jakoukoli zlínskou adresu.

Jakékoliv automobilové pneumatiky či moto pneu z naší nabídky vám rádi spěšně doručíme a pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Pokud si zboží objednáte do 16:00 hodin, již zítra můžete jezdit zlínskými ulicemi v novém zimním či letním obutí. Potřebujete i nová alu-kola? Není problém, nabízíme elektrony od více než 25 renomovaných dodavatelů. Plnou záruku na objednané zboží máte u nás jistou!

Máme tisíce spokojených zákazníků, kteří od nás kromě pneu odebírají i auto doplňky. Přidejte se k nim ze Zlína i vy! Můžete využít našeho poradenství, jsme odborníci a rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Dopravu nám zajišťuje přepravní služba Parcel Geis, kde si můžete na zlínské pobočce vyzvednout zásilku pro své auto. Podrobnější informace najdete v obchodních podmínkách.

 

Kam dodáváme pneumatiky ve Zlíně

Jižní Svahy I.

Jižní Svahy II.

Mokrá, Zlínské Paseky

Čepkov, Cigánov, Nivy

Burešov, Vršava

Zálešná, Díly

Bartošova čtvrť

Obeciny

Zlín – centrum

Lazy, Lesní čtvrť

U Majáku a Filmové ateliéry

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru