Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

BFGoodrich G-Grip All Season 2

Rozměry
Šířka
165
Profil
65
Průměr
R14
79T

BFGoodrich G-Grip All Season 2 nabízí excelentní výkony v oblasti bezpečnosti na mokrých a suchých vozovkách. Díky značným ramenním blokům běhounu zajištují rychlou odezvu v řízení. Pneumatiky BFGoodrich G-Grip All...
Více informací

Celoroční -36%
G-Grip All Season 2

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Celoroční -36%

BFGoodrich G-Grip All Season 2 nabízí excelentní výkony v oblasti bezpečnosti na mokrých a suchých vozovkách. Díky značným ramenním blokům běhounu zajištují rychlou odezvu v řízení. Pneumatiky BFGoodrich G-Grip All Season 2 mají mnohé vlastnosti letní pneumatiky, směrový dezén ve tvaru V pro lepší rozptýlení vody, centrální žebro a velké ramenní bloky běhounu pro perfektní mechanismus řízení.

Tato pneumatika je určena vozům pro hatchbacky sedany a MPV. Díky velkému počtu lamel a vysokým podílem drážek zaručují pneumatiky vynikající ovládání při jízdě do kopce, v zatáčkách a na sněhu. V suchých podmínkách BFGoodrich G-Grip All Season 2 dovolí řidičům získat to nejlepší z jejich vozidla. Na mokrých vozovkách výborně odvádí vodu (díky širokým drážkám kolem obvodu) běhoun pneumatiky si tak udrží svoji přilnavost a zabraní vzniku aquaplaningu.

Pneumatiky zaručují výborné vlastnosti také v zimě. Má speciálně vyvinutý směrový dezén a proto zajišťuje precizní jízdní vlastnosti. Celoroční pneumatiky BFGoodrich G-Grip All Season 2 jsou určeny pro obrovskou škálu vozidel, od městských automobilů až po vysoce výkonné vozy. Celoroční pneumatiky BFGoodrich G-Grip All Season 2 poskytují bezkonkurenční požitek z jízdy v zatáčkách a na mokrém a suchém povrchu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru