Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Doporučujeme
    Soutěž o pneu

Continental ContiContact TS 815 CS

Rozměry
Šířka
215
Profil
60
Průměr
R16
95V
FR

Díky rovnoměrnému rozložení tlaku má pneumatika Continental ContiContact TS 815 CS delší životnost. Mokrá vozovka, sníh ani led vás nezastaví. Pneumatika Continental ContiContact TS 815 CS pro vysoce výkonná vozidla...
Více informací

Celoroční -41%
ContiContact TS 815 CS

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Celoroční -41%

Díky rovnoměrnému rozložení tlaku má pneumatika Continental ContiContact TS 815 CS delší životnost. Mokrá vozovka, sníh ani led vás nezastaví. Pneumatika Continental ContiContact TS 815 CS pro vysoce výkonná vozidla s vyváženými jízdními vlastnostmi vám dodá pocit bezpečí a jistoty za každého počasí. V zimním období se musíte spoléhat nejen na svoje řidičské schopnosti, ale i na kvalitní obutí.

ContiSeal™ pneumatika obsahuje lepivou, vizkózní, těsnící vrstvu, pokrývající vnitřní prostor běhounu. Ta okamžitě zacelí otvor kolem libovolného proniknuvšího objektu (až do velikosti 5 mm). Tím zamezí ztrátě tlaku v pneumatice a Vám umožní pokračovat v jízdě bez přerušení.

ContiContact TS 815 CS nabízí maximální bezpečnost při brzdění na každém povrchu vozovky - velký počet lamel spolu s vysokou tuhostí bloků dezénu ve středové části a v obvodovém směru jsou zárukou výjimečné brzdné síly nejen na mokru, ale i na sněhu a ledu. Pneumatika je kromě vysokého počtu bloků a lamel v ramenních oblastech opatřena i tzv. zámečkovými sinusovými lamelami, které mají na svědomí více adhezních hran, lépe se zavrtávají do sněhu a přináší tak větší trakční sílu na zasněžené vozovce.

Střed je tvořen dlouhými, šípově orientovanými bloky, kdežto ramenní oblasti mají bloky krátké a široké. Výsledkem je vyšší tuhost a stabilizace bloků, která má na svědomí lepší handling a rychlejší odezvu při řízení. Díky rovnoměrnému rozložení tuhosti v dezénu a stejnoměrné distribuci kontaktního tlaku je opotřebení pneumatiky menší a rovnoměrnější. Model ContiContact TS 815 CS tak vydrží déle, než byste čekali!

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru