Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená
  • Doporučujeme

Nexen N*Blue 4Season

Rozměry
Šířka
195
Profil
65
Průměr
R15
95T

Směrové drážkování pneumatik Nexen N * blue 4 Season zajišťuje vynikající výkon na sněhu. Maximální výkon na mokrém povrchu s optimalizovanou kombinací řešení nové generace SBR s vysokým podílem přilnavé...
Více informací

Celoroční -21%
N*Blue 4Season

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Celoroční -21%

Směrové drážkování pneumatik Nexen N * blue 4 Season zajišťuje vynikající výkon na sněhu. Maximální výkon na mokrém povrchu s optimalizovanou kombinací řešení nové generace SBR s vysokým podílem přilnavé pryskyřice pro lepší brzdění a ovládání na mokru. Pneumatika byla doporučena uznávaným německým časopisem AutoBild, kde byla druhá v ovládání na sněhu a první v hlučnosti. Výhody celoroční pneumatiky Nexen N'blue 4 Season: Perfektní handling na suchu, celoroční směs se snadno přizpůsobí každé teplotě, směrový vzorek pro maximální záběr na sněhu a výborná trakce na mokru. Hladké bočnice pomáhají vytvořit nejlepší handling. Ostré hrany dezénových bloků se snadno zaříznou do podkladu a poskytnou řidiči perfektní záběr.

Celoroční pneumatiku Nexen N'blue 4 Season ocení řidiči vozidel nižší třídy, pro které hraje důležitou roli bezpečnost a nízká cena. Výkonná celosezónní pneumatika pro osobní vozidla. Optimálního výkonu pneumatik po celý rok je dosaženo díky kontrolovaným dynamickým vlastnostem speciální směsi, která zajišťuje výbornou tuhost a pružnost pneumatiky při teplotních rozdílech. Speciální celoroční směs byla vyvinuta, aby si zachovala své jízdní vlastnosti bez ohledu na okolní teplotu. Nové složení směsi zajišťuje dobře vyvážený výkon pomocí jemných zrn a aplikací vysokého podílu pryskyřice novým způsobem míchání. Jemné drážkování středového žebra a přilehlých dezénových bloků zajišťuje maximální trakci na mokrém povrchu.

Nexen Tire Corporation je jedním z nejvýznamnějších korejských producentů pneumatik. Společnost byla založena v roce 1942, roky výzkumu zkušeností pomohli zařadit značku Nexen mezi světové renomované společnosti. Při výrobě se využívají nejmodernější technologie. - Na základě splněných kvalitativních kritérií byly produkci pneumatik udělené certifikáty kvality (ISO 9001, QS 9000, ISO 14001), všechny produkty Nexen splňují standardy požadované pro Evropskou unii.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru