Vážení zákazníci. Vlivem přetíženosti dopravní společnosti v probíhající zimní sezóně může docházet ke zpoždění doručení Vašich zásilek. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená
  • Doporučujeme

Nexen N*Blue 4Season

Rozměry
Šířka
225
Profil
40
Průměr
R18
92V

Nexen N'blue 4 Season je celoroční pneumatika určená pro vozy nižší třídy za příznivou cenu. Perfektní handling na suchu, výborná trakce na mokru, celoroční směs se snadno přizpůsobí každé teplotě....
Více informací

Celoroční -37%
N*Blue 4Season

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Celoroční -37%

Nexen N'blue 4 Season je celoroční pneumatika určená pro vozy nižší třídy za příznivou cenu. Perfektní handling na suchu, výborná trakce na mokru, celoroční směs se snadno přizpůsobí každé teplotě. Směrově drážkování zajišťuje vynikající výkon na sněhu. Ostré hrany dezénových bloků se snadno zaříznou do podkladu a poskytnou řidiči perfektní záběr. Jemné drážkování středového žebra a přilehlých dezénových bloků zajišťuje maximální trakci na mokrém povrchu. Hladké bočnice zase pomáhají vytvořit nejlepší handling.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru