Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Continental VanContact 4Season

Rozměry
Šířka
215
Profil
60
Průměr
R17
109/107T
C

Vysoký brzdný výkon pneumatik Continental VanContact 4Season na mokré, blátivé a zasněžené vozovce. Vynikající řízení a brzdění na suché vozovce. Hospodárný provoz vašeho automobilu po celý rok díky nižší spotřebě...
Více informací

Celoroční -42%
VanContact 4Season

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Celoroční -42%

Vysoký brzdný výkon pneumatik Continental VanContact 4Season na mokré, blátivé a zasněžené vozovce. Vynikající řízení a brzdění na suché vozovce. Hospodárný provoz vašeho automobilu po celý rok díky nižší spotřebě paliva. V kombinaci s malými výstupky uvnitř drážek v ramenní oblasti nabízí pneumatika VanContact™ 4Season vynikající záběrové vlastnosti a přesné řízení na vozovkách pokrytých sněhem.

Hospodárný provoz vašeho automobilu po celý rok díky nižší spotřebě paliva. Všechny jízdní vlastnosti jsou primárně určeny pro majitele dodávek a karavanů. Inovativní běhounová směs s novou generací siliky účinně snižuje spotřebu paliva zásluhou nízkého valivého odporu, takže tato pneumatika představuje výhodnou investici do budoucna. Zejména v zimních podmínkách přináší prodloužená délka hrany lamely vynikající brzdný výkon.

Celoroční pneumatiky Continental VanContact 4Season pro dodávky a transportéry. Celoroční pneumatiky Continental VanContact 4Season se pyšní výrazně sníženou brzdnou drahou a zlepšenou trakcí na sněhu. Velký počet lamel maximalizuje délku hrany, což zajišťuje lepší kontakt s mokrou vozovkou a zvyšuje brzdný výkon na mokru. Odvodňovací drážky ve tvaru písmene V a široké boční drážky navíc úspěšně předcházejí aquaplaningu.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru