Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Goodyear Vector 4Seasons Cargo

Rozměry
Šířka
215
Profil
65
Průměr
R16
106/104T
C

Design běhounu s větším objemem gumy a optimálním rozložením tlaku. Široká styčná plocha pneumatiky Goodyear Vector 4Seasons Cargo zlepšuje výkon na zasněžené cestě. 3D Blade Sipe System technolgy - Zdokonalený...
Více informací

Celoroční -45%
Vector 4Seasons Cargo

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Celoroční -45%

Design běhounu s větším objemem gumy a optimálním rozložením tlaku. Široká styčná plocha pneumatiky Goodyear Vector 4Seasons Cargo zlepšuje výkon na zasněžené cestě. 3D Blade Sipe System technolgy - Zdokonalený výkon na suchu a trakce na mokru, lamely pneumatiky s efektem vzájemného uzamčení pro lepší přilnavost a stabilitu běhounu. Ovladatelnost za sucha je spolehlivá, tuhé bloky běhounu dodávají lepší stabilitu při řízení i zatáčení. Hydrodynamické drážky výrazně zlepšují odolnosti vůči aquaplaningu. Eco Cushion technology - Nižší valivý odpor, který snižuje spotřebu paliva. Eco Plus Tread technology - Vyšší kilometrový nájezd zajišťující snížení nákladů. Poskytuje výborný záběr, lepší kontrolu na mokré i suché vozovce za všech jízdních podmínek, a šetrnost k životnímu prostředí.

Užitkové pneumatiky Goodyear Vector 4Seasons Cargo jsou celoroční pneumatiky pro dodávkové vozy a lehké užitkové vozy. Specializované bloky dezénu se přizpůsobují jízdním podmínkám. Pneumatiky Goodyear Vector 4Seasons Cargo přináší optimální výkon v průběhu klidného jara, horkého léta, deštivého podzimu mrazivé zimy. Díky 3D lamelám nabízí pneumatika Vector 4Seasons Cargo lepší záběr na sněhu a ledu než konkurence a díky směsi pro každé počasí a ploššímu profilu, který roznáší tlak rovnoměrně, má pneumatika Vector 4Seasons Cargo také delší kilometrovou životnost. Vaflové 3D lamely výrazně zlepšují přilnavost na ledu a sněhu. Inovativní konstrukce se spojovacím prvkem, ktetý redukuje teplo vznikající třením.

Goodyear je největším výrobcem pneumatik na světě, má zastoupení na šesti kontinentech. Kromě pneumatik značky Goodyear vyrábí také několik dalších renomovaných značek, včetně pneumatik Dunlop, Fulda, Sava a Debica. Letní, zimní i celoroční osobní a užitkové pneumatiky zn. GOODYEAR jsou nejen inovativní, ale také skvěle hodnoceny odborníky. Kvalita, na kterou se můžete spolehnout: Letní, zimní i celoroční pneumatiky společnosti Goodyear byly za posledních 5 let testovány nezávislými evropskými časopisy se zaměřením na pneumatiky, a ty dosáhly skvělých výsledků. To proto, že techničtí pracovníci společnosti Goodyear testují každý nový design pneumatiky s přihlédnutím k 50 výkonnostním kritériím. Tak zajišťujeme, že každá pneumatika Goodyear umožní lepší zážitek z jízdy. Pneumatiky Goodyear, vyrobené pro dobrý pocit. Společnost Goodyear často odkazuje na nezávislé testovací orgány, časopisy a autokluby. Ty nezávisle testují průměrně 15 hlavních výkonnostních kritérií.

Nový EU štítek

EU
Goodyear
215/65 R16 106/104T
C
D
72 dB

Nové nařízení EU zavádí požadavky na označování pneumatik týkající se zobrazení informací o spotřebě paliva (valivém odporu), přilnavosti za mokra a vnějším hluku z pneumatik. Cílem je zvýšit bezpečnost a účinnost silniční dopravy propagováním palivově úsporných a bezpečných pneumatik s nízkou hladinou hluku. Na štítku obecně platí, že třída A je nejlepší, třída E je nejhorší.

Spotřeba paliva spojená s valivým odporem pneumatiky

Valivý odpor je síla působící proti směru jízdy při točení pneumatiky. Vzhledem k tomu, že pneumatiky přispívají z 20% k celkové spotřebě paliva u osobních aut a až z 35% u nákladních, je důležité dosáhnout nízkých hodnot valivého odporu.

Bezpečnost související s přilnavostí za mokra

Přilnavost za mokra je jedna z nejdůležitějších bezpečnostních vlastností pneumatiky. Skvělá přilnavost za mokra znamená kratší brzdnou dráhu při jízdě v deštivém počasí.

Vnější hluk (v decibelech)

Hluk způsobený dopravou je důležitý v otázce ochrany životního prostředí a závisí na několika faktorech, jakými například jsou: intenzita dopravy, typ vozidla, styl jízdy a vzájemné působení pneumatiky a vozovky. Hodnota uvedená na etiketě není interní hodnota, kterou řidič bude vnímat při jízdě, ale externí hodnota, která přispívá k akustickému znečištění.

  • Sytě vysvícené písmeno A - nejnižší třída hlučnosti (nejtišší pneu).
  • Sytě vysvícené písmeno B - střední třída hlučnosti (hlučnější pneu).
  • Sytě vysvícené písmeno C - nejvyšší třída hlučnosti (velmi hlučná pneu).

Přilnavost na sněhu

Tento symbol je uváděn převážně na zimních či celoročních pneumatikách. Pneumatiky s tímto symbolem na štítku mají velmi dobrou přilnavost na sněhu. Uspějí i v náročných zimních podmínkách.

Přilnavost na ledu

Tento symbol je uváděn převážně na zimních či celoročních pneumatikách. Pneumatiky s tímto symbolem na štítku mají velmi dobrou přilnavost na zledovatělých plochách či vozovkách. Uspějí i v náročných zimních podmínkách.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru