Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Matador MPS400 Variant AW 2

Rozměry
Šířka
205
Profil
65
Průměr
R15
102/100T
C

Pneumatika Matador MPS400 Variant AW 2 poskytuje spolehlivou bezpečnost v zimním i letním období. Optimalizovaná konstrukce dezénu u středového vzorku a ramenní oblast pneumatiky zajišťují vysokou úroveň jízdní stability za...
Více informací

Celoroční -32%
MPS400 Variant AW 2

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Celoroční -32%

Pneumatika Matador MPS400 Variant AW 2 poskytuje spolehlivou bezpečnost v zimním i letním období. Optimalizovaná konstrukce dezénu u středového vzorku a ramenní oblast pneumatiky zajišťují vysokou úroveň jízdní stability za každého počasí. Tím se výrazně zvyšuje bezpečnost na silnici v průběhu celého roku. Vynikající výkon za každého počasí. Kombinace sněhových kapes a drážkovaných hran vede k lepšímu záběru a silnému brzdění na zasněžených silnicích.

Zcela nový vylepšený výkon na sněhu. Pro transportéry a dodávky. MPS400 je vyvinuta tak, aby vám pomohla ve chvíli, kdy to budete potřebovat. Díky inovativní konstrukci vzorku zajišťuje pneumatika velmi dobrý záběr, odolnost vůči aquaplaningu a krátkou brzdnou dráhu na mokrých silnicích. Vysoký výkon na mokrých silnicích. Díky inovativní konstrukci vzorku zajišťuje pneumatika velmi dobrý záběr, odolnost vůči aquaplaningu a krátkou brzdnou dráhu na mokrých silnicích. Kola pod kontrolou po celý rok.

Všestranný profesionál. S pneumatikami Matador, vyvinutými skutečnými odborníky, jste připraveni na jakoukoliv misi. Mnoho let zkušeností Matadoru ve vývoji pneumatik se promítá do dynamických, moderních a hospodárných produktů. S Matadorem jste připraveni na jakoukoliv výzvu. Značka Matador představuje následující klíčové hodnoty: Dynamika: Moderní značka plná energie, velmi aktivní s velkými ambicemi. Zkušenosti: Více než 110 let zkušeností v odvětví výroby pneumatik. Produkty: Široký sortiment pokrývá všechny segmenty a všechny povětrnostní podmínky. Značka Matador představuje dlouhou tradici, široké portfolio a spolehlivý výkon.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru